Mobil Yayın için Game Capture Card Önerisi

BayARTUN

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar. Kendi çapında bir süredir yayın yapan birisiyim. İşleri biraz ciddiye bindirmek gibi bir niyetim var. iPhone 11 cihazımın ekranını bilgisayara ağ bağlantısı üzerinden yansıtıyorum ancak sorunlar yaşıyorum (düşük kalite, bağlantı sorunları). Ben de yakalama aygıtı almak için bakınmaya başladım. Elgato markası şu an biraz tuzlu olduğu için alternatiflere yönelmeyi tercih ettim. Bu bağlamda kafamda çok fazla soru işareti oluştu ve araştırmalara başladım. Çoğu araştırmamın sonucunda da Technopat forumunu ziyaret ettiğimi gördüm. Ancak kafamdaki tüm soruların cevabını henüz alamadığım için bir kaç soruluk bir konu açmaya karar verdim.

Sorularım:
1- Elgato HD60s minvalinde ama onun kadar pahalı olmayan (tabii ki fiyat düşünce kalite de düşecek) bir cihaz önerebilir misiniz?
2- Piyasada markasız "Capture Device" adıyla satılan cihazlar ne derece iş görür? Riske girmeye değer mi?
3- İkinci el Elgato HD60s almak istersem nelere dikkat etmeliyim?

Tavsiyeleriniz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. :)

USB ile görüntü almayı denedin mi?
iPhone cihazlarda bahsettiğinizi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Araştırmıştım ama yeterli bir şey bulamadım. LonelyScreen üzerinden ekran paylaşıyordum.
Konu güncel. Hala yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı