Canon 1300D nasıldır?

SecretSS

Hectopat
Arkadaşlar 3000 TL bütçe ile kendime en uygun olarak gördüğüm Canon 1300D’yi almayı düşünüyorum ancak birkaç sorum var. Öncelikle aşağıya bıraktığım Hepsiburada linkinden almayı düşünüyorum, diğer ilanlarda başlıkta makinelerin garantisinden bahsedilmiş ancak bunda yazmıyor, bu cihazın garantisi var mı? Bir diğer sorum ise amatör bir fotoğrafçı için 3000 TL bütçeyle Canon 1300D almak sizce mantıklı mı?

Bana kalırsa 1300D almayın, biraz eskidi artık. Daha yeni çıkan 2000D veya 4000D gibi cihazlara bakabilirsiniz.

Ayrıca alacağınız cihazda Wi-Fi üzerinden dosya transferi olup olmadığını kontrol edin, hayatınızı biraz daha kolaylaştıracaktır.

Bana kalırsa 1300D almayın, biraz eskidi artık. Daha yeni çıkan 2000D veya 4000D gibi cihazlara bakabilirsiniz.

Ayrıca alacağınız cihazda Wi-Fi üzerinden dosya transferi olup olmadığını kontrol edin, hayatınızı biraz daha kolaylaştıracaktır.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. 1300D de vardı wifi ve nfc özelliği, daha yeni cihazlarda da olur sanırım.

Hocam link gözükmüyor. (Ayrıca @SideWinder.)
Kusura bakmayın linki unuttum, buyrun;
Canon 1300D 18-55 IS II DSLR Fotoğraf Makinesi
Canon 1300D 18-55 IS II DSLR Fotoğraf Makinesi Fiyatı

Sizce bu model nasıl peki?
Canon 4000D 18-55 MM IS II (Canon Eurasia Garantili)
Canon 4000D 18-55 MM IS II (Canon Eurasia Garantili) Fiyatı
Bir de Eurasia garantisi nasıl oluyor?

Satıcıları karşılaştırmadan önce makinenize karar verin. Canon'un kendi sitesinde kamera seçici var. Bunu kullanarak isteklerinize göre alabilirsiniz. Ama ilk kameranız için 4000D idealdir.

Ben karar verdim, Canon 4000D modelini Hepsiburada üzerinden alacağım. Aşağıya linkini bırakıyorum ürünün. Başlıkta "Canon Eurasia garantili" yazıyor, bunun anlamı nedir? Bir de ürünü aldığımda Full kutulu bataryası, şarj aleti falan gelecek değil mi?

Ürün: Canon 4000D 18-55 MM IS II (Canon Eurasia Garantili) Fiyatı

Ben karar verdim, Canon 4000D modelini Hepsiburada üzerinden alacağım. Aşağıya linkini bırakıyorum ürünün. Başlıkta "Canon Eurasia garantili" yazıyor, bunun anlamı nedir? Bir de ürünü aldığımda Full kutulu bataryası, şarj aleti falan gelecek değil mi?

Ürün: Canon 4000D 18-55 MM IS II (Canon Eurasia Garantili) Fiyatı

Canon tarafından garantili demektir. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ürünü aldığınız zaman içerisinde standart lensi, şarj aleti, bataryası gelecek. Eğer biraz daha farklı mağazalara bakarsanız çeşitli hediyelerin de olduğunu görürsünüz. Eğer fiyat aynıysa bunları da alabilirsiniz.

Canon tarafından garantili demektir. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ürünü aldığınız zaman içerisinde standart lensi, şarj aleti, bataryası gelecek. Eğer biraz daha farklı mağazalara bakarsanız çeşitli hediyelerin de olduğunu görürsünüz. Eğer fiyat aynıysa bunları da alabilirsiniz.

Yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, en kısa sürede sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı