Canon EOS 250D vs. Sony A6000

Ne demek, rica ederim. :) Başka bir konuda takılırsan, etiketlersin, elimden geldiğince yardımcı olurum. :)
Süpersin valla <3
@SideWinder tekrardan selamlar. Diyelim ki oldu da iade edemedim Canon EOS 250D'yi. Pişman olmalı mıyım? :) Lens alırsam istediğim görüntüleri fotoğraf veya video olarak yakalayıp, karıncalanma problemlerini fotoğrafta ve videoda kaldırır mıyım? Kısa film çekebilir miyim?
@SideWinder hocam nasılsınız? :)

Son düzenleme:
@rinXer7 selamlar. Ben de bir makine bakıyorum ama tam şu an sizin yaşadığınız kararsızlıkları yaşıyorum. Canon M50 mi almalıyım Canon eos 250D mi, Sony A6000 mi? Bütcem 6000 civarı maalesef. :(

Video çekmek için de kullanacağım. O yüzden canon eos m50 daha mı iyi olur diye düşündüm ama ona rağmen 250d yi mi tavsiye edersiniz?

Video çekmek için de kullanacağım. O yüzden canon eos m50 daha mı iyi olur diye düşündüm ama ona rağmen 250d yi mi tavsiye edersiniz?
Ben şahsen hiç ama hiç 250d tavsiye etmiyorum. Aldım ve iade ettim 1 hafta içerisinde. Yurtdışından Sony A6400 getirtiyorum şuanda. Bence en mantıklı karar Youtube'dan video incelemelerine bakmanız yönünde olacaktır. Eğer mümkün ise gidip alacağınız kamerayı denemenizde de fayda var. Ve kesinlikle ama kesinlikle acele etmeyin. Ben ettim siz etmeyin. :) Sabırlı olun ve iyice araştırdıktan sonra alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı