CANON MX395 yazıcı Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JfWinks

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim şu anda kullandığım (aslında kullanamadığım) yazıcım Bitmeyen Kartuşlu Canon MP-250. Önceden bu yazıcının normali vardı, kartuşları doldura doldura bozuldu. Yeni kartuşların tanesi 60 TL idi. Ben de bitmeyen kartuşlusunu aldım 120 TL'ye. Şimdi onunda kağıt alma kafasında sorun var. Yani kağıdı içine almıyor, kırıştırıp veriyor. Garantisi bitti, buralarda da düzgün tamirci yok. Eğer tamir ettiremezsem bitmeyen kartuşlu olarak hangi yazıcıyı almalıyım? Aklımda bir model var, Canon MX-395. GG'da Bitmeyen kartuşlusu da var:

6 DEPOLU BİTMEYEN KARTUŞLU YAZICI CANON MX395 GittiGidiyor'da 106769374

Bunu almayı düşünüyorum. Renkli baskı, fotokopi ve tarayıcı önemli benim için. Bütçem 300 TL. Sizin daha iyi olur dediğiniz yazıcılar var mı? Varsa yazarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Canon alma bende kullanıyorum kartuşları çok pahalı. HP'nin kartuşları daha uygun. Orjinal kartuş kullanmak daha iyi. Aşağıdaki linkteki HP 4 kartuşlu olduğu için çift kartuşlulara göre daha az renk kullanırsın çıktı alırken dolayısıyla kartuşları daha uzun süre tükenmeden kullanabilirsin.

HP DESKJET 5525 YAZICI, TARAYICI, FOTOKOPİ

VATAN COMPUTER - HP - CZ109AE HP 655 Siyah Kartu
VATAN COMPUTER - HP - CZ110AE HP 655 Mavi Kartu
VATAN COMPUTER - HP - CZ111AE HP 655 K
VATAN COMPUTER - HP - CZ112AE HP 655 Sar

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok çıktı alıyorsan laser yazıcı da tercih edebilirsin. Renkli laser yazıcılar biraz pahalı ama çok fazla çıktı alabiliyorsunuz. Ben Hp Cp1025 aldım. 2 yıl falan oldu küçük kardeşimle birlikte kullanıyoruz hala toneri bitmedi yedi yüz küsür sayfa çıktı almışız. Tonerin dolum imkanı var veya muadil tonerde alabiliyorsunuz.

- - - Güncellendi - - -

http://www.hepsiburada.com/liste/hp-laserjet-pro-cp1025-renkli-laser-yazici-ce913a/productDetails.aspx?productId=bd05985&categoryId=6&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.dinamik&gclid=CNmxrrrg77wCFXGWtAoddHkAzg

Canon alma bende kullanıyorum kartuşları çok pahalı. HP'nin kartuşları daha uygun. Orjinal kartuş kullanmak daha iyi. Aşağıdaki linkteki HP 4 kartuşlu olduğu için çift kartuşlulara göre daha az renk kullanırsın çıktı alırken dolayısıyla kartuşları daha uzun süre tükenmeden kullanabilirsin.

HP DESKJET 5525 YAZICI, TARAYICI, FOTOKOPİ

VATAN COMPUTER - HP - CZ109AE HP 655 Siyah Kartu
VATAN COMPUTER - HP - CZ110AE HP 655 Mavi Kartu
VATAN COMPUTER - HP - CZ111AE HP 655 K
VATAN COMPUTER - HP - CZ112AE HP 655 Sar

Bu yazıcıyı bir düşüneyim ama bitmeyen kartuşlu istiyorum. Varsa alabilirim (Eğer bütçemi aşmazsa).

Çok çıktı alıyorsan laser yazıcı da tercih edebilirsin. Renkli laser yazıcılar biraz pahalı ama çok fazla çıktı alabiliyorsunuz. Ben Hp Cp1025 aldım. 2 yıl falan oldu küçük kardeşimle birlikte kullanıyoruz hala toneri bitmedi yedi yüz küsür sayfa çıktı almışız. Tonerin dolum imkanı var veya muadil tonerde alabiliyorsunuz.

- - - Güncellendi - - -

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Laser Yazıcı CE913A - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Maalesef bu yazıcı bütçemi aşıyor. Çok fazla çıktı da almam haftada 10 kere en fazla.

Öneri için teşekkürler. Yazıcım çalışmıyor. Sanırım HP2645 alacağım dolum seti ile birlikte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı