Canon tanklı yazıcı önerisi

Bütçe
max 8000tl

kilincensar

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Rtx 4060 Tİ
Arkadaşlar sizde bu konu hakkında yardım almak istiyorum. Hem tarama özellikli sayfaları hızlı yazdıracak uzun ömürlü uygun bir yazıcı arıyorum. Bu konuda sizden bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben G3430 kullanıyorum memnunum sayılır. Biraz bilgisizliğimden dolayı zor kullanıyorum ancak bilen biri sorun yaşamaz muhtemelen. Çıktı hızı tanklı yazıcı için normal. Duplex çıkartma özelliği yok en çok ona sinir oluyorum ancak o da benle alakalı. Ek olarak ben tanklı yazıcıların çok uzun ömürlü olduğunu düşünmüyorum. Sık kullanmayınca mürekkepler kuruyor borularda tıkanıklık vs. yapıyor. Hızlı da çeksin istiyorsunuz bence lazer almalısınız.

Ben G3430 kullanıyorum memnunum sayılır. Biraz bilgisizliğimden dolayı zor kullanıyorum ancak bilen biri sorun yaşamaz muhtemelen. Çıktı hızı tanklı yazıcı için normal. Duplex çıkartma özelliği yok en çok ona sinir oluyorum ancak o da benle alakalı. Ek olarak ben tanklı yazıcıların çok uzun ömürlü olduğunu düşünmüyorum. Sık kullanmayınca mürekkepler kuruyor borularda tıkanıklık vs. yapıyor. Hızlı da çeksin istiyorsunuz bence lazer almalısınız.
bende 3410 kullanıcısıyım dediğin doğru duplex özelliği olsun yazdırma hızı çok beğenmiyorum 2019 dan beri kullanıyorum çok sağlam fakat dediğim özellikler beni karşılamıyor teşekkürler yinede
:)

Yeni konular

Geri
Yukarı