Çap yayınları almayın aldırmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Soruyu yapamıyorum bakıyorum. Adam havaya yazar gibi garip grup şekiller çiziyor. Bu nedir ya?

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 413
Soruyu yapamıyorum bakıyorum. Adam havaya yazar gibi garip grup şekiller çiziyor. Bu nedir ya?
Bir kaç sorun yaşadın diye şu yayını almayın gibisinden yorum yapman pek mantıklı değil.Ben devlet okuluna giderken çap yayınlarını kullanıyordum bir problem yaşamadım.Gerçekten kaliteli soruları olan köklü bir yayın.Her yayında ufak tefek aksilikler olur.Soruyu yapamamış olabilirsiniz büyük ihtimal sinirden bu konuyu açtınız.

Birkaç sorun yaşadın diye şu yayını almayın gibisinden yorum yapman pek mantıklı değil. Ben devlet okuluna giderken çap yayınlarını kullanıyordum bir problem yaşamadım. Gerçekten kaliteli soruları olan köklü bir yayın. Her yayında ufak tefek aksilikler olur. Soruyu yapamamış olabilirsiniz büyük ihtimal sinirden bu konuyu açtınız.

Hocam bir soru değil her soru aynı. İsterseniz link atarım ya üçgen var kitapta adam yapmış. Boş paintten çizgi çekiyor anlamamışım ki bakıyorum ne anlayım ben boş sayfadan?
İlk defa böyle bir şey görüyorum. Adam oraya ne yazdı ki🤣🤣🤣.

Burası alfa diyor neresi ama Allah bilir.
Çap yayınları soru çözümlerini yapan adama soruları böyle çözerse anlamayacağımı anlatmaya çalışıyorum:

Eki Görüntüle 709969

:D.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 374
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı