Steam Capcom oyunlarında %87'ye varan indirim

Başlayın hocam. Serinin hepsini bitirirseniz hepsinin bağlantılı olduğunu göreceksiniz.
RE5, 6, Revelations serisi, Outbreak serisi, Operation Raccoon City gibi oyunlarla vakit kaybetmeye değmez. Seri zaten hikâyeye değil lore a önem veriyor ve lore da son saat bir odada notlar ile anlatılıyor. Yani sadece oynanışı iyi olan güncel oyunları oynasa yeter bence.

Serinin hepsini keşke alabilsem ama tekrar sorayım dedim. 7 ve Village, Resident Evil serisi için iyi bir başlangıç olur mu?
İyi bir başlangıç, evet.

@Abdul0234 ücretli yama ile oyunun Ray Tracing destekli versiyonunu oynayabiliyorsun. Ücretsiz yamalarda Steam'den beta ayarlarından dx11_non_rt versiyona düşürmen gerek oyunu.

İyi bir başlangıç, evet.

@Abdul0234 ücretli yama ile oyunun Ray Tracing destekli versiyonunu oynayabiliyorsun. Ücretsiz yamalarda Steam'den beta ayarlarından dx11_non_rt versiyona düşürmen gerek oyunu.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

Hocam o oyunu bana hediye edin. En sevdiğim serilerden birisi. Lütfen lütfen lütfeeen. 😊
Hocam oyunu 2 ay önce almıştım şuan alsaydım iade edip atardım. Ama 2 hafta sonra yaz indiriminde haber ver atayım sana hocam. Steam arkadaş linki atabilirsin.

Resident Evil 4 (2005) ten bahsediyorsun değil mi?

Hocam ne olur yardım edin benden gitmiş oyunlar nasıl geri aldınız?
Ben satin almamistim, burada alanlar vardi. Geri verilmisti onlara.
Hatirladigim kadariyla zamaninda Razer golda mail atmaniz gerekiyordu. Artik verirler mi bilemiyorum.
Bazilarina para iadesi yaptilar, bazilarina oyunlari geri verdiler. Para veya gold olarak iadesi yaptilarsa artik vermezler.

Geri
Yukarı