Oyun Capcom, Steam Lunar yeni yıl indirimi

Evet diğer 3 oyun olduğu için DMC Complete Pack daha fazla indirime geldi tek DMC 5 67 TL'ye düştü böylece.
Muhtemelen diğer oyunları zamlanmadan önce aldınız o yüzden 67TL kârlı geldi. Şu anki zamları düşünürsek 240TL'lik 6 oyun barındıran DMC paketi yine uygun fiyatlı sayılır.

Muhtemelen diğer oyunları zamlanmadan önce aldınız o yüzden 67TL kârlı geldi. Şu anki zamları düşünürsek 240TL'lik 6 oyun barındıran DMC paketi yine uygun fiyatlı sayılır.
Evet diğer oyunlar ben de vardı. DMC 5'i almamıştım 100 TL'ye yine almam da 67 TL görünce hemen yapıştırdım. O fiyata değer.

Normal oyun süresini vergil ile 2'ye katlanıyor.
Vergil dediğinizde ne yapıyoruz oyunu oynarken Vergil'ı görmediğimiz yerleri mi oynuyoruz ne biliyim normalde Dante olarak Vergil ile olan boss fight'ları Vergil olarak Dante'yle mi dövüşüyoruz? Yani oynanış süresi 30 saat mi oluyor? Hikayesi ve oynanışı farklı mı?

Vergil dediğinizde ne yapıyoruz oyunu oynarken Vergil'ı görmediğimiz yerleri mi oynuyoruz ne bileyim normalde dante olarak vergil ile olan boss Fight'ları vergil olarak Dante'yle mi dövüşüyoruz? Yani oynanış süresi 30 saat mi oluyor? Hikayesi ve oynanışı farklı mı?

Oyunun tüm bölümlerini vergil olarak oynuyorsunuz ve evet vergil olarak danteyle savaşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı