Capcut PC içerik üretimi için yeterince profesyonel mi?

Daha fazla  
Herkese merhabalar, Youtube'a Football manager için içerik üretmeye başlayacağım. Araya oyun baymasın diye komik editler vs. eklemeyi düşünüyorum. Kolayca kesip biçebilmek için Capcut PC'yi kullanmaya karar verdim fakat bir Premier Pro olmadığını biliyorum. Sorularım şu şu şekilde;

• Yapmak istediğim işe uygun bir program mı?
  • Render alırken kaliteden çok kayıp vs. olur mu?
  • Dip ses yankı vs. temizleme imkanım var mı?
  • Arada bir webcame yakınlaşabilir miyim? (Konuşma yaptığım sıralarda)

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıp olmaz da uygun sayılır gibi. Ses efektleri ve temizleme yani çok ahım şahım değil bence. Webcam yakınlaşmasını bilmiyorum da, basit şeyler için iyi detaylı şeyler için kötü. DaVinci de çok karışık geliyor bana. Bir kez CapCut kullanın, istediğiniz sonuç olursa devam edin. Mobil uygulaması daha gelişmiş ama.

Herkese merhabalar, Youtube'a Football manager için içerik üretmeye başlayacağım. Araya oyun baymasın diye komik editler vs. eklemeyi düşünüyorum. Kolayca kesip biçebilmek için Capcut PC'yi kullanmaya karar verdim fakat bir Premier Pro olmadığını biliyorum. Sorularım şu şu şekilde;

• Yapmak istediğim işe uygun bir program mı?
  • Render alırken kaliteden çok kayıp vs. olur mu?
  • Dip ses yankı vs. temizleme imkanım var mı?
  • Arada bir webcame yakınlaşabilir miyim? (Konuşma yaptığım sıralarda)

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
1 - Kessinlikle evet.
2 - Pek kayıp olmaz.
3 - Tam emin değilim ama büyük ihtimalle evet.
4 - Evet.

Kayıp olmaz da uygun sayılır gibi. Ses efektleri ve temizleme yani çok ahım şahım değil bence. Webcam yakınlaşmasını bilmiyorum da, basit şeyler için iyi detaylı şeyler için kötü. DaVinci de çok karışık geliyor bana. Bir kez CapCut kullanın, istediğiniz sonuç olursa devam edin. Mobil uygulaması daha gelişmiş ama.
1 - Kessinlikle evet.
2 - Pek kayıp olmaz.
3 - Tam emin değilim ama büyük ihtimalle evet.
4 - Evet.
Önerileriniz için teşekkür ederim.
Bana kalırsa direkt olarak Premiere Pro ile başlayın. Daha çok imkanınız olacaktır.
Bunu da deneyeceğim kıyas yaparak kararımı vermek istiyorum. Size de ayriyeten teşekkürler.

Geri
Yukarı