Baya zaman geçmiş ama bende live gamer mini aldım. Oyunun sesini yayın bilgisayarına aktaramıyorum ne yapmam gerekir?

Tek bilgisayar elgato pro mk2 ile ilgili yardımcı olabilecek kimseler varmı???

Bro selam, elgato game capture aldığım zaman monitörüme gelecek ekranda gecikme yaşarmıyım, Valorant oynayacağım.

Merhabalar anlattıklarınızı ve videonuzu izleyerek bağlantıları ayarladım o konularda herhangi bi sıkıntım yok anlatımınız için teşekkür ederim. Oyun monitörüm 2560x1440 fakat Elgato HD60 S'i bilgisayarlara bağlayınca hangi oyuna girersem gireyim oyun monitörüm maksimum 1920x1080 çözünürlük gösteriyor. Olması gereken bu şekilde mi ?

Kardeşim öncelikle merhaba. Ben ucuz bir capture Card aldım 1 Gaming 1 laptop PC yayın yapmaya çalışıyorum fakat görüntüyü aktarıyorumama ses aktaramıyorum gibi bir sorunum var. Ne yapmam lazım lütfen biri yardımcı olabilir mi? Araştırmalarım sonucu voicemetter işi çözüyormuş fakat onunda mantığını pek anlayamadım.
Dostum ucuz capture card ile ses aktarımı konusunda yardımcı olabilir misin ?

Bunu yaparsak eğer ki sesimiz diğer PC'ye aktarımını nasıl sağlayacağız tam orayı anlayamadım hocam.

Son düzenleme:
Benim sorum birazcık daha farklı i5-10210u ve 16 GB RAM'i olan laptop ile yayın yapsam Xbox ile oyun oynasam olur mu yani bir sorun olur mu?

merhabalar
Merhabalar;
Yayın bilgisayarına oyun sesini nasıl aktarırım ? Sorum bu. Görev çubuğundan ses aygıtını capture kart seçtiğim zaman ses gidiyor fakat, yayın bilgisayarından voicemeeter açıp ayarlarını yaparsam(oyun bilgisayarında voicemeeter açık değil.) Bu yaptığım işlemde görüntü ve sesi alıyorum ama oyun sesi kulaklığıma mono geliyor ses kasamıyorum ayrıca kulaklığıda yayın bilgisayarına takmak zorunda kalıyorum. Asıl sorum, kulaklığı oyun bilgisayarına bağlayıp görev çubuğundan kulaklığımı seçip nasıl rahatça yayın yaparak oyun oynayabilirim? NOT:CAPTURE CARD ''macrosilicon'' diye tak çalıştır dongle tarzında bir kart.
Desteklerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Monitör 144 Hz suanda fakat Takılmalar Oluyor ve Yayıncı pc sinde 1 Ekran 2 Ekran Görünmüyor OBSde

merhaba arkadaşlar ben bu kartı aldım. Yaşadığım problem...

...Sekronizasyon sıkıntısı var yani ekranın çözünürlüğünden mi kaynaklı başka bir şey mi bilemedim ama obs üzerinden kayıt alırken ekran hem yırtılmalar hem de siyah patlamalar yaşanıyor. Oyunun, ekranın ve kayıt alırken hepsini 1080p 60hz yapınca düzeldi ama ben oyunun fps değerlerini sınırlamak istemiyorum. bunu nasıl çözerim.

Yani kayıt 1080p ama oyunu daha yüksek fps ve çözünürlükte oynamak istiyorum.

he bir de sesi alıyor başta vermedi sonra obs den dışarı aktardım ama yayın pc'sinden veriyor.

son eklemek isteğim bir şey var, ekranı yinele yapmam gerekiyor ve buda oyun ekranını gösteriyor ama diğelim çıkmam lazım veya bildirim falan geldi direkt görünüyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…