Çar Kasmalık Oyun Tavsiyesi

flanii

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi çar kasmalık bi oyun arıyorum:) Çok fazla görevlere bağlı tutmayan, kafam estiğinde girip çarımı kasacağım skilli mkilli bi oyun. Parayı basan kazanmasın, emek oyunu olsun.

Sistem:
  • G4560
  • R7 265 Dual-x
  • 8 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma C9 geliyor. Eğer yıllarımı veririm oyun çöp olsa da olur karakter gelişsin diyorsan Black Desert.

Warframe play to win bir oyun. Para ile kozmetik eşya ve ilerlemeni hızlandıracak boosterdan başka birşey alınmıyor.
Oyun içi silah ve karakterlere kasarak ulaşıyorsun.
600+ Saat warframe oynadım. Oyunda yapabileceklerinin sınırı yok diyebilirim. Çok fazla şey var hepsini kimse kolay kolay kasamaz ve sürekli geliştirilip yeni şeyler getiriliyor.

Path Of Exile hack&slash oyun tarzını seviyorsan farm yapmayı ve grind atmayı seviyorsan.
200+saat oynadım.

ESO adı ile kısalttığımız Elder Scroll Online, bu oyunda play to win. Güzel farklı bir mekaniği var. Biraz WoW biraz Knight Online biraz Silkroad biraz Skyrim karışımı orta yolu bulmuş kaliteli grafikli bir oyun.
150+ saat oynadım.

World of Warcraft aylık oyun ücreti var(oyun içi parasıyla bu parayı vermeyebilirsin.). Play to win. Gerçek emek gerçek farm gerçek pvp gerçek dungean gerçek team play. Hepsi var. Emeğin karşılığını verir kitlesi iyidir. İngilizce geliştirir.
1 yıl oynadım.

Bu söylediğim oyunlar ONLINE kategorisindedir offline RPG oyun önermedim çok oynamadığım için.
Her oyunda olduğu gibi bütün MMORPG oyunlarda hızlandırıcılar Premium gibi seçenekler vardır. Oyunun ayakta kalması için para kazanıp sunucularının devamlılığını getirebilmesi gerekmektedir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı