Carbide Kasa'nın Içindeki 750W Güç Kaynağı Core i7 4770K Sistem İçin Yeterli mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ve evet ekran kartı yüksek grafiklerde nasıl zorlanıyor ise, işlemcide binevi o kadar zorlanıyor. Bizim tartışmamız yüzünden konu çok uzadı alacak olan ben değilim, arkadaş neyi istersen onu seçsin.

Bu sitelere güvenmiyorum, dediğim gibi tartışma kapansın.

Arkadaşım bak sana kendimle örnek vereyim, bak imzamdaki işlemciye Q9550 ne O.C yapıyorum ne bir şey. Ama yetmediğini daha görmedim daha doğrusu %65 den yukarıya çıkaramadım bunun içinde Bf4 'de dahil. Ben 'İ' serisi olmayan bir işlemciye bunları yapabiliyorsam İ5'e kolay gelsin. Marka ve model takıntınızı bırakın artık.

Tartışma değil bu İ7 gerekli mi gereksiz mi bunu konuşuyoruz. İ7 almak için bir kaynak veya test gösterir misin ?

i5 alırsam geleceğe yatırım az olmuş olur. Şuan Belirlenen sistem iyi bence gtx760 kaldırabilir düzeyde hemde çok rahat ileriki zamanlarda gtx 780 düşünebilirim

Kaynak yok bizzat kendi gözlerime gördüğüm arkadaşın PC sine dayanarak söylüyorum ve evet i5 alırsa geleceğe az yatırım yapılmış olur her şey şu anlık değildir!

Bütçen o kadar da yüksek değil. Yoksa tabiki i7 i5'ten daha uzun ömürlü ancak bu bütçede alınabilecek bir işlemci değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı