Çarpışarak yarışılan eski araba oyununun nedir?

Daha fazla  
2000'li yıllarda oynadığım bir yarış oyunu ama adını asla aklıma gelmiyor yüzlerce oyunu incelesemde asla bulamadim. Aslinda ben o tadı özlüyorum eve gelip CD takip saatlerce oynadığım yarış oyunu sadece o eski gunleri kucukde olsa hatırlamama yarayacak.

Yarışirken çarpışarak oynadığımız arabalara özellikler gelen en belirgin hatırladığım arabanın üstüne bir kafes geliyordu. Ve etraftaki ögeleri çarparak dağıttığımız örneğin kafe vardı onun sandalyeleri havada uçuşuyor. Arabamizda gitgide hasarlar beliginlesiyorudu. Bu verdiğim bilgiler çoğu oyunda var ama spesifik eski bir oyun arıyorum. Yardimci olanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000'li yıllarda oynadığım bir yarış oyunu ama adını asla aklıma gelmiyor yüzlerce oyunu incelesemde asla bulamadim. Aslinda ben o tadı özlüyorum eve gelip CD takip saatlerce oynadığım yarış oyunu sadece o eski gunleri kucukde olsa hatırlamama yarayacak.

Yarışirken çarpışarak oynadığımız arabalara özellikler gelen en belirgin hatırladığım arabanın üstüne bir kafes geliyordu. Ve etraftaki ögeleri çarparak dağıttığımız örneğin kafe vardı onun sandalyeleri havada uçuşuyor. Arabamizda gitgide hasarlar beliginlesiyorudu. Bu verdiğim bilgiler çoğu oyunda var ama spesifik eski bir oyun arıyorum. Yardimci olanlara şimdiden teşekkürler.

Flat Out 1 veya 2?

1708153169114.png

1708153205997.png

Eğer araçların üzerinde cephaneler bulunuyorsa Full Auto oyunu da olabilir.

1708153300732.png

Rollcage olabilir mi? Açıklamanızda anlattığınıza pek uymadı aslında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendisi benim de çocukluğumdan keyifle hatırladığım bir oyun. Hatta bu oyundan ilham alınarak Grip isimli bir oyun çıktı piyasaya

Belki de Midtown Madness olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rollcage olabilir mi? Açıklamanızda anlattığınıza pek uymadı aslında.

Kendisi benim de çocukluğumdan keyifle hatırladığım bir oyun. Hatta bu oyundan ilham alınarak Grip isimli bir oyun çıktı piyasaya

Belki de Midtown Madness olabilir.
Cevabin icin teşekkurler 2 oyunda çocukluğumda eğlenerek oynadığı bende derin mazisi olan oyunlar ama bu aradığım oyun daha farklı 2000 lerin ortasında çıktığını tahmin ediyorum ateş etme yok tu mesela sadece çarpışıyor değişik özellikler alıyorduk en iyi hatırladığım arabin üzerine kafes gelmesi ve italy turundaki kafeleri keyfiye dağıtmam idi.Bu örnek ler ile bulunması çok zor biliyorum bende zaten kafamda bu örnekler ile bi 10 yıldır bu oyunu ariyorum

Bir ihtimal bu olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı