CarrefourSA'dan yenilenmiş iPhone 7 alınır mı?

Bırak laf cambazlığını, telefoncular (ki ucuza alırlar herkes biliyor) garantisi devam eden ve kozmetik hiçbir sorunu olmayan bu telefona 3.000₺ veriyor dedim. İnanmıyorsan açar sorarsın bu şartlarda iPhone 7'yi kaça alıyorsunuz diye.

Sen olsan kaça satarsın? Yarısı çin malı olan iPhone ile garantisi devam eden telefona 2.800 TL iyi deyip orijinal telefona laf edip demogoji yapıyor ya. 🤣

Sen aklınca piyasayı düşürmeye devam et.

Kendin satsan toz kondurur musun acaba? 2.800'e yarısı çin malı telefona değer vermeye devam... Mantık nerede acaba? Alkış...

Ben annemin daha Haziran 2022'de garantisi bitecek çiziksiz iPhone 7'sini 3.500 TL'ye satacağım üstelik faturasına, kutusuna, şarj aletine ve UAG kılıfına kadar. Yenilenmişi 2.800 TL nasıl yapıyor? Neresi yenilenmiş? Yenilendiği parçalar orijinal Apple parçaları mı? Yoksa "A kalite orijinal" dedikleri çin çakması parçalar mı?

Paranızı çöpe atmayın rica edeceğim.
Hocam sorun onlarda değil sizde. 5 yıllık telefon 3500 eder mi yahu?

Son mesajımda hakaret, küfür, tartışma vs içeren bir durum yoktu. Neden silindiğini anlamadım?

Piyasayı ben belirlemiyorum. Telefoncuların 3.000 TL'ye aldığı hiç sorunsuz telefon için "sırf 5 yıllık diye o kadar eder mi?" tartışmasına giremeyeceğim. Konu telefonun ne zaman üretildiği değil. Garantisinin olup olmaması ve ne zamandır kutusundan çıkartılıp kullanılabilir olduğu. 2.800 TL'ye yarısı çin malı olan telefonu savunuyorsunuz. Arada 200 TL fark var ayrıca. 200 TL'nin hesabını yapacaksanız zaten iPhone kullanmayın.

Kendi çabalarınızla piyasayı sabit tutmaya çalışıyorsanız o iş forumlarda yazanlarla belirlenmiyor ne yazık ki.

Bahsettiğim telefon sizin elinizde olsa 2.500 TL'den satışa çıkartırdınız(!) eminim. Pazarlıkla 2.000 TL'ye falan verirdiniz değil mi? Niye? Telefon 5 yıllık çünkü.

Komiksiniz.

Sorum başlıkta. EasyCep satıcısı satıyor 2800 TL param var ne yapmam lazım?
Kayıt dışı olur mu ürün sizce? IMEI sorunları vb.

(Xiaomi istemiyorum arkadaşlar şu an Xiaomi kullanıyorum Apple'a geçmek istiyorum.)

Arkadaşlar 7 Plus da düşünüyorum biraz daha bütçe çıkarak 2.el veya yenilenmiş. :D

Geri
Yukarı