CarrefourSA'dan yenilenmiş iPhone 7 alınır mı?

318177

Hectopat
Sorum başlıkta. EasyCep satıcısı satıyor 2800 TL param var ne yapmam lazım?
Kayıt dışı olur mu ürün sizce? IMEI sorunları vb.

(Xiaomi istemiyorum arkadaşlar şu an Xiaomi kullanıyorum Apple'a geçmek istiyorum.)

Artık 6s, 7 ve 7+ cihazları eskimeye başladı. İkinci ele yönelmekte sorun yaşamıyorsanız bence paranızı biriktirebiliyorsanız biriktirin ve en az 8+ almaya bakın. Eğer alamıyorsanız da EasyCep'ten bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Ürün açıklamasında 12 ay garantili yazıyor, bir sıkıntı çıkacağını sanmam. Fakat nereleri yenilenmiş ona da bakmak lazım.

Artık 6s, 7 ve 7+ cihazları eskimeye başladı. İkinci ele yönelmekte sorun yaşamıyorsanız bence paranızı biriktirebiliyorsanız biriktirin ve en az 8+ almaya bakın. Eğer alamıyorsanız da EasyCep'ten bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Benim telefonum geçen hafta kırıldı bende eski telefonum 6S Plus'a geçiş yaptım, pilini Deji Max 3810 mAh ile değiştirip iOS 15.1 kurdum şu an gayet akıcı bir şekilde çalışıyor, bütçe yok ise günümüzde hala kullanılabilir bir cihaz.

Ben annemin daha Haziran 2022'de garantisi bitecek çiziksiz iPhone 7'sini 3.500 TL'ye satacağım üstelik faturasına, kutusuna, şarj aletine ve UAG kılıfına kadar. Yenilenmişi 2.800 TL nasıl yapıyor? Neresi yenilenmiş? Yenilendiği parçalar orijinal Apple parçaları mı? Yoksa "A kalite orijinal" dedikleri çin çakması parçalar mı?

Paranızı çöpe atmayın rica edeceğim.

Ben annemin daha Haziran 2022'de garantisi bitecek çiziksiz iPhone 7'sini 3.500 TL'ye satacağım üstelik faturasına, kutusuna, şarj aletine ve UAG kılıfına kadar. Yenilenmişi 2.800 TL nasıl yapıyor? Neresi yenilenmiş? Yenilendiği parçalar orijinal Apple ürünü mü? Yoksa "A kalite orijinal" dedikleri çin çakması parçalar mı?

Paranızı çöpe atmayın rica edeceğim.
Çünkü sen abartıyorsun. 3.500 TL ne? Düz 10 bin yap bari. Easycep'i daha önce duymuştum genelde memnun kalıyordu insanlar. Senin manevi değer yüklediğin telefondan bir farkı olduğunu düşünmüyorum.

Çünkü sen abartıyorsun. 3.500 TL ne? Düz 10 bin yap bari. Easycep'i daha önce duymuştum genelde memnun kalıyordu insanlar. Senin manevi değer yüklediğin telefondan bir farkı olduğunu düşünmüyorum.
Hayır abartmıyorum. Hiçbir parçası değişmemiş, yenilenme işlemi görmemiş, garantisi devam eden, full kutulu ve UAG kılıfıyla birlikte kaça satacağım? Telefona manevi değer de yüklemem ne alakası var? Kaça satıcam? 2.800'e mi?

Komik olmayın da daha fazla.

Telefoncular 3.000₺ veriyor. Siz yarısı çin malı parçayla birleştirilmiş telefonun hesabını yapmaya devam edin.

Garantili Teknoloji İletişim Hizmetleri Ltd. Şti

Easycep Bilişim ve Ticaret AŞ

HB Bilişim Servis Hizmetleri İthalat İhracat İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti

Ouno Teknik Servis Hizmetleri AŞ

Vestel Ticaret Aş Avcılar Venüs Onarım Şubesi

KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret AŞ

BDH Bilişim Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ

Bu firmalar telefon yenileme için devlet tarafından yetkilendirilmiş firmalar. Yani usulsüzlük yapılma ihtimali çok düşük. Bu firmalardan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bütçenize göre size hangisi mantıklı geliyorsa onu yapın.

Geri
Yukarı