Çarşı TOMA'ya karşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
61708322_1124438257719313_493305057261912064_n.png

Karşı olduğunuz güç bu ülkenin polis teşkilatı mı?
Kusura bakmayın ama kimse sizi zorla sokağa salmıyor o tomadan o suyu yemek rahatsız edecekse çıkmayacaksın sokağa! Çıkıyorsan da bunu anayasal yollarla ve usulüne uygun yapacaksın!

Konuyu onaylandı mı bilmiyorum ancak konu sahibinin avatarı ve kapak fotoğrafı kimliğini ortaya çıkarmış aslında, elbet bir gün sizler de Doğu'da görev yapacaksınız, o zaman dara düştüğünüzde 155'i değil de davulcuyu ararsınız. Yazık..

Karşı olduğunuz güç bu ülkenin polis teşkilatı mı?
Kusura bakmayın ama kimse sizi zorla sokağa salmıyor o tomadan o suyu yemek rahatsız edecekse çıkmayacaksın sokağa! Çıkıyorsan da bunu anayasal yollarla ve usulüne uygun yapacaksın!
Sen de bunlardan rahatsız oluyorsan polis olmayacaksın o zaman. Türkiye'de hukuk mu var? İnsan hakları mı var? Ben mizah amaçlı paylaşmıştım ama saçma bir yorum gelince yazmak zorunda kaldım. Sistemin paralı uşaklığından başka bir şey değil bence polislik. Bu da benim fikrim. Ama siz şimdi fikirlere de karşısnızdır öyle değil mi? İnsanların profil fotoları sizi ilgilendirmez bence.
Konuyu onaylandı mı bilmiyorum ancak konu sahibinin avatarı ve kapak fotoğrafı kimliğini ortaya çıkarmış aslında, elbet bir sizler de Doğu'da görev yapacaksınız, o zaman dara düştüğünüzde 155'i değil de davulcuyu ararsınız. Yazık..
Zor geliyorsa yapmazsınız bu işi. Ha ''biz vatan için yapıyoruz'' dediniz gibi hissettim şu an. E o zman da para almayacaksınız karşılığında biz de dürüst olduğunuza inanalım. Burada gereksiz yere ajitasyon yapmaya ağlama sızlamaya lüzum yok.

Sen de bunlardan rahatsız oluyorsan polis olmayacaksın o zaman. Türkiye'de hukuk mu var? İnsan hakları mı var? Ben mizah amaçlı paylaşmıştım ama saçma bir yorum gelince yazmak zorunda kaldım. Sistemin paralı uşaklığından başka bir şey değil bence polislik. Bu da benim fikrim. Ama siz şimdi fikirlere de karşısnızdır öyle değil mi?
Kardeşim ne demek rahatsız olacaksan polis olmayacaksın? Polisin görevi ne asayiş berkemal. İnsan hakları diyorsun da o taşkınlık yapanların insan hakkı varsa orada mağdur olan insanların da insan hakları var o polislerin de insan hakları var.Mizah diyorsun böyle mizah olmaz. Konu net tartışmaya kapalı böyle bir forumda böyle bir post nasıl onaylanıyor onu da anlayamadım da neyse

Kardeşim ne demek rahatsız olacaksan polis olmayacaksın? Polisin görevi ne asayiş berkemal. İnsan hakları diyorsun da o taşkınlık yapanların insan hakkı varsa orada mağdur olan insanların da insan hakları var o polislerin de insan hakları var.Mizah diyorsun böyle mizah olmaz. Konu net tartışmaya kapalı böyle bir forumda böyle bir post nasıl onaylanıyor onu da anlayamadım da neyse
Onaylayan arkadaş sizin gibi sığ düşünceli ve gerici zihniyetli değil demek ki. Bırak şimdi meslek kutsallaştırmayı. Bu konu siyasi bi konu değil mizah var işin içinde. Bunu bile anlayamayacak kadar körleşmişsiniz. Ayrıca kardeşin de değilim.

Ben burada muhalefet suçtur demiyorum sen muhalefetini kanunlara uygun şekilde yaparsan o zaman kanuni haklarını savunabilirsin. Sen yasaları çiğnersen polis ne yapsın?

Sen de bunlardan rahatsız oluyorsan polis olmayacaksın o zaman. Türkiye'de hukuk mu var? İnsan hakları mı var? Ben mizah amaçlı paylaşmıştım ama saçma bir yorum gelince yazmak zorunda kaldım. Sistemin paralı uşaklığından başka bir şey değil bence polislik. Bu da benim fikrim. Ama siz şimdi fikirlere de karşısnızdır öyle değil mi? İnsanların profil fotoları sizi ilgilendirmez bence.

Zor geliyorsa yapmazsınız bu işi. Ha ''biz vatan için yapıyoruz'' dediniz gibi hissettim şu an. E o zman da para almayacaksınız karşılığında biz de dürüst olduğunuza inanalım. Burada gereksiz yere ajitasyon yapmaya ağlama sızlamaya lüzum yok.

'ajitasyon' güldürdünüz ilahi. Bu ülkede sokağa çıkıp rahatça dolanıyorsan bil ki Türk Polisi'nin & Türk Askeri'nin sayesinde. Kendinizi avutmayın 1,2 hayalle, en son tazikli suyla +50 metre sürüklenerek dans ediyordunuz falan :) Neyse, Moskof'un Uşa*ları, size burdan ekmek çıkmaz.

Ben burada mizah göremiyorum. Meslek kutsallaştırma falan da yok. Adam işi neyse onu yapıyor.

Ben burada muhalefet suçtur demiyorum sen muhalefetini kanunlara uygun şekilde yaparsan o zaman kanuni haklarını savunabilirsin. Sen yasaları çiğnersen polis ne yapsın?
Yasaları çiğneyen devlet adamlarına ne yapıyorsa bize de onu yapsın! Kör sağır ve dilsiz davransın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı