CarX Drift Racing Unity 2019.3.6F1_5C3fb0a11183 hatası

• Konuyu başlatan AGB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

AGB

Centipat
Dostlar merhaba. Kısa tutuyorum. 1 saattir oturduk bunu araştırıyoruz. Oyun orijinal, Steam'den aldım. Oyun açılırken küçük bir pencere geliyor, pencere adı "Unity 2019.3.6F1_5C3fb0a11183" yeşil bir çubuk yükleniyor ve siyah bir ekran açılıyor (bazen açılmıyor) ve oyun açılmadan kapanıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Hata düşüyor ise paylaş.

Hata düşüyor ise paylaş.

Dostum bu sefer bu sorunu çözdüm. AMD ekran kartı ayarlarından pil modunu seçtim fakat şimdi de oyun açılınca örneğin; multiplayer-singleplayer seçenekleri arasında geçiş yapınca arka planda multiplayer seçeneğinin görüntüsü kalıyor, oyun açıldığı zaman da yüklenme ekranı oyunda kalıyor.

Dostum bu sefer bu sorunu çözdüm. AMD ekran kartı ayarlarından pil modunu seçtim fakat şimdi de oyun açılınca örneğin; multiplayer-singleplayer seçenekleri arasında geçiş yapınca arka planda multiplayer seçeneğinin görüntüsü kalıyor, oyun açıldığı zaman da yüklenme ekranı oyunda kalıyor.
Oyun dosyalarını doğrular mısın?

3 kez doğruladım hala aynı.
Rapor oluştur.

Rapor oluştur.

Dostum bu video ile benim sorunumun pek bir alakası yok ekte gözüktüğü gibi singleplayer>settings>singleplayer yapınca arka planda settings kısmının görüntüsü kalıyor benim sorunum tam olarak bu oyuna girdiğim zaman da oyun giriş görüntüsü ekranımda kalıyor.
resim_2021-04-18_203211.png

Dostum bu video ile benim sorunumun pek bir alakası yok ekte gözüktüğü gibi singleplayer>settings>singleplayer yapınca arka planda settings kısmının görüntüsü kalıyor benim sorunum tam olarak bu oyuna girdiğim zaman da oyun giriş görüntüsü ekranımda kalıyor.
Eki Görüntüle 980587
O zaman oyun kaynaklı olabilir oyun dosyalarından 1-2 GB bir şey silin ve oyun dosyalarını doğrulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı