Elektronik Casio şeritli hesap makinesi 549 TL

Girersin hocam fonksiyonel hesap makineleri serbest. Ayrıca o makineların çoğu telefondaki hesap makinesinden farksız. Profesyönelleri var. Bu makinenın özelliği ayrıca kağıda çıktı alıyor. Çok işe yarar.

Kağıda çıktı aldığı için sınavlarda izin verileceğini sanmıyorum lakin bilimsel hesap makineleri telefondaki hesap makineleriden bayağı üstün. En azından stok hesap makinesinden üstün. Tuş kombinasyonlarını ve modları ezberleyince sınavda olmazsa olmaz. Zaten fizik ve kimya bölümü sınavlarında hesap makinesiz direkt çözemiyorsunuz çoğu soruyu.

Kağıda çıktı aldığı için sınavlarda izin verileceğini sanmıyorum lakin bilimsel hesap makineleri telefondaki hesap makineleriden bayağı üstün. En azından stok hesap makinesinden üstün. Tuş kombinasyonlarını ve modları ezberleyince sınavda olmazsa olmaz. Zaten fizik ve kimya bölümü sınavlarında hesap makinesiz direkt çözemiyorsunuz çoğu soruyu.
Kağıda çıktı alma olayı evet büyük bir sıkıntı buna izin vermezler ama eğer birinin işine yaramıyor olsa böyle bir model çıkartmazlardı

Kağıda çıktı alma olayı evet büyük bir sıkıntı buna izin vermezler ama eğer birinin işine yaramıyor olsa böyle bir model çıkartmazlardı
Aynen öyle. Koskoca Casio binlerce euro harcayıp ürün geliştirme, kalıp ve üretim maliyetine giriyor ama birileri illa ki çıkıp "Kim niye böyle bir şeyi alır ki" diye sorgulayabiliyor :) Ben mobil olarak çizim yapabilmek, aynı zamanda Windows tabanlı tasarım yazılımlarını kullanmak için Surface Pro ararken "Android tabletlerden al, onlar dokunmatik" veya "ipad al" diyenler vardı :))) İnsanlara soru sormak düşünmekten daha kolay geliyor sanırım.

Geri
Yukarı