Casio tank çok mu küçük?

Gamanas

Decapat
Daha fazla  
İnternetten incelemesine baktım evet küçük ama bir erkek için aşırı mı küçük? Ben zaten küçük saat seviyorum ama oyuncak gibi durursa kötü. Şu anda 800lira civarında bulunuyor internette. Alınır mı? Ve o tarz başka saat önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Ancak fiyat çok önemli benim için pahalı bir şey alabilseydim zaten cartier tank alırdım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence fazla küçük, Cartier de gereksiz pahalı zaten. Santos alırsınız Tank alacağınıza. Bu bütçede çok alternatif de yok, bence şık bir saat ama bileğiniz küçük değilse güzel duracağını sanmam. Deneme şansınız varsa deneyin derim öncesinde.

Bence fazla küçük, Cartier de gereksiz pahalı zaten. Santos alırsınız Tank alacağınıza. Bu bütçede çok alternatif de yok, bence şık bir saat ama bileğiniz küçük değilse güzel duracağını sanmam. Deneme şansınız varsa deneyin derim öncesinde.
yani büyük kalın bi bileğim yok ama uzunum ve kız gibi ince de olamaz. Bursa'dayım ve öyle saat bulabileceğim bi yer bilmiyorum. Küçük olmasa hemen alıcam zaten

Bir iki ay önce birinin kolunda Santos görmüştüm, kola tam oturuyordu. Aralarında 10 milimetre kadar fark var. Muhtemelen biraz küçük kalacaktır ama çok da sırıtmaz. Yine de deneyebileceğiniz bir yer bulup almanız daha iyi olur. 🙂

Bir iki ay önce birinin kolunda Santos görmüştüm, kola tam oturuyordu. Aralarında 10 milimetre kadar fark var. Muhtemelen biraz küçük kalacaktır ama çok da sırıtmaz. Yine de deneyebileceğiniz bir yer bulup almanız daha iyi olur. 🙂
Aslinda tank almasamda baska bi saat aldim. Ama tank'in boyu da tam istedigim gibiydi. Yanimdaki bi kac arkadas MTP-V006L-7BUDF olani daha cok begendi. Bende dinledim. Ancak bi sonrakinde tank almayi dusunuyorum. Bu arada tank'a kadin saati gibi daha cok dediler oyle mi?

@Gamanas hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın.

Sanmıyorum, siz nasıl görüyorsanız öyledir. Arkadaşlarınızı da ikna etmek isterseniz Cartier Tank modelinin tarihini gösterebilirsiniz. 🙂

@Gamanas hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın.

Sanmıyorum, siz nasıl görüyorsanız öyledir. Arkadaşlarınızı da ikna etmek isterseniz Cartier Tank modelinin tarihini gösterebilirsiniz. 🙂
Eyvallah tesekkur ederim. O vintage havasini en cok veren saatlerden biri zaten cartier tank. Neyse is isten gectikten sonra yapcak bisey yok. Sonrakini beklicez artik

Yeni konular

Geri
Yukarı