Casper 2720-8t45p Laptoba Windows 8 Yüklemek

k3m4l

Hectopat
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Casper 2720-8t45p laptop var (mb50ıa1) Windows 8 64 bit yükleyemiyorum. BIOS phoenix version 1.03.04.CA, EC version 1.03.12. Yardım ederseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Tamamen katılıyorum bi hata ettim boşu boşuna bir sürü para verdim :( BIOS versiyonu güncellendi kuruluyordu. PC değiştirildi ısınma sorunu vardı. Şimdi yeni geldi bios sürümü güncel ama ilk aldığım günki gibi kurulumu başlatınca W8 logosu geliyor ve orda donup kalıyor. Yanlız bu A15 bios dosyası benim makineye uyumlu değil cky modellerinde kullanılan dosya :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Casper 2720-8t45p laptop var (mb50ıa1) Windows 8 64 bit yükleyemiyorum. BIOS phoenix version 1.03.04.CA, EC version 1.03.12. Yardım ederseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Sorununuz devam ediyorsa, ikamet yeriniz İstanbul ise size yardımcı olabilirim. Hiç problem değil. Bilgi paylaşımına her zaman açık bir insanım. İyi forumlar

Sorun devam ediyor hatta daha kötüsü oldu dostum bayi yanlış bios yükledi ne klavye ne dokunmatik panel çalışıyor bayram izinide bitti servisede gönderemiyorum meslekten dolayı pc sart harici klavye ile kullanıyorum şimdi. İstanbulda değilim malesef :( Bu şekilde yardım edebilirsen çok sevinirim yoksa sadece internete girebilecem baska hiç bi şey yok.

- - - Güncellendi - - -

BIOS dosyasını casperden alabildim sonunda aynı sıkıntıyı yasayan olursa yardımcı olabilirim.

Sorun devam ediyor hatta daha kötüsü oldu dostum bayi yanlış bios yükledi ne klavye ne dokunmatik panel çalışıyor bayram izinide bitti servisede gönderemiyorum meslekten dolayı pc sart harici klavye ile kullanıyorum şimdi. İstanbulda değilim malesef :( Bu şekilde yardım edebilirsen çok sevinirim yoksa sadece internete girebilecem baska hiç bi şey yok.

- - - Güncellendi - - -

BIOS dosyasını casperden alabildim sonunda aynı sıkıntıyı yasayan olursa yardımcı olabilirim.

Hocam güncel bios dosyası için bilgileri alabilir miyim. Benim bios sürümleri de seninki ile aynı, windows 8.1 yükleyemiyorum şuan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı