Çözüldü Casper 3230A Yosemite USB Görmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
*Usb 3.0 varsa Multibeast ile USB 3.0 kext-driver yüklemesini yap... Gayet güzel çalışır. (yeniden başlatmayı unutma. Ve disk izlencelerinden disk izinlerini onarı tıkla.)
İntel' in 7 serisi anakartları sürücüye ihtiyaç duymuyor yazıyordu bir yabancı forumda. Aynı şekilde USB 2.0 girişi de çalışmıyor. Aslında bütün USB' ler çalışıyor ama sadece fare ve kurulum USB' sinde. Başka flash bellek, telefon, harici disk vb. görmüyor.

*Usb 3.0 varsa Multibeast ile USB 3.0 kext-driver yüklemesini yap... Gayet güzel çalışır. (yeniden başlatmayı unutma. Ve disk izlencelerinden disk izinlerini onarı tıkla.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen USB 3.0 varsa Kextlerini yükle. Ayrıca Clover Bootloader ayarlarında USB ownership ve USB injection işaretli olduğundan emin ol.
Şuan Mavericks' teyim. Tüm sorunları çözdüm fakat arayüz gerçekten çok eski geldi. Yosemite de dediklediklerinizi denemiştim ama işe yaramamıştı. Tekrar Yosemite yüklüyorum. Tekrar deneyeceğim. Teşekkürler.

@talatimac @novalgin Dediğiniz gibi yaptım sorun çözüldü. Çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı