Yosemite USB Görmeme Sorunu

Slhkose

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
OS X 10.10 Yosemite Kurdum usb yi bi türlü tanıtamadım. NTFS , Fat, Fat32, exFat, bütün formatlarla biçimlendirdim yinede olmadı. Clover Configurator kurup diğer ayarları yapacağım ama usb yi tanıtamadığımm için diğer ayarlar kaldı. Bu konuda bana yardımcı olacak olan varmı ?

Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yazılanları ve videoyu izleyerek tek tek yaptım kurulum sorunsuzca bitti. dediğim gibi başka bir flaş bellek takınca tanımıyor.

Mac os Açıyorum Git/İzlenceler/Disk İzlencesine geliyorum. Orda flaş belleği gürüyorum masa üstüne bağla diyorum. Bağlama başarısız oldu uyarısı veriyor. Hatta 2. harddisk var onuda görüyor ama onada aynı hatayı veriyor.

Kimse bu konuda bişey bilmiyormu neden cevap yazmıyorsunuz. Flaş belleği görmemesinin sebebi benim nootebok bütün girişleri USB3 ondan olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yazılanları ve videoyu izleyerek tek tek yaptım kurulum sorunsuzca bitti. dediğim gibi başka bir flaş bellek takınca tanımıyor

Mac os Açıyorum Git/İzlenceler/Disk İzlencesine geliyorum orda flaş belleği gürüyorum masa üstüne bağla diyorum bağlama başarısız oldu uyarısı veriyor.Hatta 2. harddisk var onuda görüyor ama onada aynı hatayı veriyor

Kimse bu konuda bişey bilmiyormu neden cevap yazmıyorsunuz. Flaş belleği görmemesinin sebebi benim nootebok bütün girişleri USB3 ondan olabilirmi
En son hatırladığım kadarıyla Mac OS X USB3 girişle kuruluyordu. Ben bu sorunu pek anlamadım. @Recep Baltaş etiketliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı