CASPER 4712X vs HP PAVILION 15-P151NT

ercan1903

Kilopat
Merhaba
Yarin bu iki makinedan birini alacağım. Pek anlamam bu islerden tavsiye uzerine buldum bu cihazlari.
Hem is icin kullanacağım hem de ufak capli bir iki oyun icin kullanmak istiyorum. Bu cihazlar GTA 5 ve CoD oynar mi acaba tavsiyeniz nedir hangi cihaz daha iyidir sizce?

Teknosa

Teknosa

İkisini de sakın alma! Her ikisi de sıkıntılı ürünler. Zaten Casper'ın ve HP'nin ne kadar kötü olduğunu herkes biliyor. Eğer bilmiyorsan seni şöyle alalım: CASPER'ın Kötü Olma Nedenleri

Eğer 2000 TL küsür bütçen varsa o fiyattaki en iyi laptop Asus X550JX'dir. Oyun performansı harika. i5-4200H ve GTX950M ikilisi işi bitiriyor. Markasının Asus olması da son noktayı koyuyor.

Daha önceden açılmış ''2000 TL Laptop Önerisi'' konularına bakarsan hep Asus X550JX önerdiğimizi görürsün.

Casper yada HP'dense Asus alman daha mantıklı. Ama illa teknosadan mı almak zorundasınız ? İnternetten alma imkanınız varsa GT940m değil .GTX950m ekran kartlı bu asusu öneririm; Asus X550JX-XX099D 8GB GTX 950M Notebook
Soruna gelirsek gt940m ekran kartı ile normal-yüksek ayarlarda GTA5 oynarsın.
merhaba,

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Makinayı aldım ama fotoğraftada görüleceği gibi her iki tarafta kasadan içe doğru basık yani kasılmiş gibi biraz ve cihaz geldiğinde alt tırnaklarından 1 tanesi karşılıklı olarak sökük vaziyetteydi. Kapalı durumdada hafifte olsa bi bombe mevcut kasılmış biraz. Sizce iade etmelimiyim karar veremedim.
Hepsiburada sitesinden satın aldım ürünü.

Dosya Ekleri

• 20151208_113051.jpg
    20151208_113051.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 405
Fotoğraftan pek sorunu anlayamadım ama bastırınca tırnaklar yerine oturmuyor mu ? Bence tırnakları yerine oturtursanız kullanın. Bir daha gönder, gelmesini bekle falan uğraşmayın. Bilgisayar zaten asus garantisi altında. Bence durum şu; Bu laptopta 8 gb ram yok. 4gb ram var ve firma buna 4gb daha ram takarak satıyor. Bu işlemden sonra bilgisayarı kapatırken tam oturmamış olabilir. Bir sorun olacağını sanmam ama içinize sinmediyse beklerim ben daha diyorsanız gönderin içiniz rahat etsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı