Casper 926W monitöre görüntü gelmiyor

Soldai

Decapat
Daha fazla  
Eski kasa Casper 926W model monitör var evde. 2. ekran olarak kullanmaya başladım birkaç gün önce. Bugün taktığımda güç tuşu yeşil yanıp sönmeye başladı ve hiç görüntü yok ekranda. Bilgisayar bağlantısını taksam da çıkarsam da aynı sorun devam ediyor. Deneyimi veya bilgisi olan yardımcı olabilirse müteşekkir olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    30,2 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kasa Casper 926W model monitör var evde. 2. ekran olarak kullanmaya başladım birkaç gün önce. Bugün taktığımda güç tuşu yeşil yanıp sönmeye başladı ve hiç görüntü yok ekranda. Bilgisayar bağlantısını taksam da çıkarsam da aynı sorun devam ediyor. Deneyimi veya bilgisi olan yardımcı olabilirse müteşekkir olurum.
Yakın zamanda BIOS ayarlarını değiştirdiniz mi?

Bu tip sorunlar genelde monitörün içindeki güç kaynağı devresindeki kondansatör şişmelerinden kaynaklanır. Bir tamirciye gösterin.

Yakın zamanda BIOS ayarlarını değiştirdiniz mi?

Herhangi bir değişiklik yapmadım hocam sistem aynı.

Bu tip sorunlar genelde monitörün içindeki güç kaynağı devresindeki kondansatör şişmelerinden kaynaklanır. Bir tamirciye gösterin.

Tamirciler burada en basit işlem için 1 hafta istiyor... Ama burada bulamazsam çözümü tabii ki gideceğim. Teşekkürler ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı