Casper A15 Windows 10 kurulumu

ComeThan

Hectopat
Merhabalar. Casper A15 marka bir laptopum var. Windows 10 yapınca siyah ekran oluyor. Bilgisayarcı götürdüm ve Windows 10 yapabilmem için NVIDIA ekran kartını iptal etmem gerektiğini söyledi. Eğer o ekran kartı iptal edersem diğer Intel marka ekran kartı kalacak ve onunla oyun oynayamam. NVIDIA ekran kartını iptal etmeden Windows 10 yapabilme imkanı var mıdır?

Merhabalar. Casper A15 marka bir laptopum var. Windows 10 yapınca siyah ekran oluyor. Bilgisayarcı götürdüm ve Windows 10 yapabilmem için NVIDIA ekran kartını iptal etmem gerektiğini söyledi. Eğer o ekran kartı iptal edersem diğer Intel marka ekran kartı kalacak ve onunla oyun oynayamam. NVIDIA ekran kartını iptal etmeden Windows 10 yapabilme imkanı var mıdır?

Bilgisayarının özelliklerini yazabilir misin?

Dostum Windows 10'un siyah ekranda kalmasının nedeni, laptopunuzun BIOS'unun güncel olmaması. Aşağıdaki konu ile laptopunuzun BIOS'unu güncellerseniz siyah ekranda kalmayacaktır.

Bakkalların bilmedikleri konularda konuşmalarına da uyuz oluyorum.

BIOS'unuz güncel değil. Aşağıdaki konu ile BIOS'unuzu güncellerseniz siyah ekranda kalmayacaktır:

Selam, bios güncelleme sonrası sorununuz çözüldü mü? Ben bios güncellememe rağmen windows kurulumu sırasında ya pc kapanıyor ya da kurulduktan sonra pc aniden kendını kapatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı