CASPER CD.VTI4790A mi Yoksa Bilgisayarmı Toplamalıyım

caner inan

Hectopat
Daha fazla  
Ya anlamıyorum Recep Baltaş bile casperi aldıysan kazık yemişsin dedi bana neden ben http://www.vatanbilgisayar.com/casp...36-ghz-8-gb-1-tb-2gb-nvidia-gt730-win-81.html bu bilgisayarı alıp http://www.vatanbilgisayar.com/asus...ddr5-384bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html bu ekran kartıylan beraber http://www.vatanbilgisayar.com/xigm...plus-750w-silver-guc-kaynagi.html#genel-bakis bu güç kaynağını takıcamtım casper aldıysan kazık yemişsin diyorlar bana ya ben bilgisayar toplarsam sadece işlemcisi iyi olucak hazır bilgisayar alırsam böyle kendim toplarsam

Kasa www.vatanbilgisayar.com: Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Anakart www.vatanbilgisayar.com: MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
İşelemci www.vatanbilgisayar.com: Amd Fx X6 6350 Soket Am3+ 3,9Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
Soğutma Sistemi www.vatanbilgisayar.com: XIGMATEK TYR SD962 INTEL LGA775/1150/55/56/1366&AMD AM2/AM3/FM İŞLEMCİ SOĞUTUCU - Vatan Bilgisayar
Güç Kaynağı www.vatanbilgisayar.com: XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS 750W SİLVER GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar
Bellekler www.vatanbilgisayar.com: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar
HDD www.vatanbilgisayar.com: Wd 3.5" 1Tb Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64Mb Cache Harddisk - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı www.vatanbilgisayar.com: R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Sizce kendimmi toplamalıyım yoksa casperi alıp asus r9 280 mi takmalıyım kendim topluyamam bizim yukarda bilgisayarcı var onun dükkanına gidip toplattırıcam sizce ne yapmalıyım casper hazır bilgisayar aynı özelliklere geliyor işlemci hariç bide anakat bilindik ne yapmalıyım

Bilgisayar için ayırdığınız net bütçeyi belirtin. Kesinlikle toplama almalısınız, ancak şu an dolar bayağı yüksek. Düşmesini biraz beklemenizi tavsiye ederim.

Ben bu parçaları bilgisayarcıya götürsem toplar dimi yani birleştirip kasaya monta eder

Vatandan alıcam 1-600 TL 2-000 Tl bütçem var

Çok güzel beğendim ben ozaman topluyorum ne gerek var anakart bilindik oluyor ve işlemci bilindik oluyor daha iyi olur ekran kartı sığarmı o kasaya ve bir bilgisayar için daha ne almam gerekiyor.

2.500 TL bütçem yok

Vatandan başka biryerden almam sipariş vermiyorum ben paylaştığm bilgisayar parçaları birbirine uyarmı bi bakarmısınz

@Silinen üye 2,500 TL bütçem yok diyorsun ama almak istediğin Casper kasa + ekran kartı 2,500 TL'ye, parça olarak toplamak istediğim sistem ise 2,400 TL'ye yakın bir fiyata geliyor. Bütçe konusunda tutarsızlığın var.

Çok güzel beğendim ben ozaman topluyorum ne gerek var anakart bilindik oluyor ve işlemci bilindik oluyor daha iyi olur ekran kartı sığarmı o kasaya ve bir bilgisayar için daha ne almam gerekiyor.

2.500 TL bütçem yok

Vatandan başka bir yerden almam sipariş vermiyorum ben paylaştığı bilgisayar parçaları birbirine uyar mı bi bakar mısınz
Tunç beyin önerdiği sistemi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ben sadece vatandan alışveriş yaparım, ayrıca o parçalar birbirine uyum sağlıyormu ? vatanda birleştirebilirmiyim biliyorum vatandakiler bana yardımcı olucaklar ama siz söyleyin bide bu parçaları teke teker bakın uyum sağlyormu bunlarlan bir bilgisayar yapabilirmiyim bence yapılır ama yinede belleklere bir bakın i5 uyum sağlarmı diye yorum felan atmışlar ?

Ben casperi alırsam o ekran kartını seneye alıcaktım öyle birşey var işte :D

ben bilgisayar toplıyım en iyisi bilgisayar toplarsam işlemcim çok iyi oluyor baksanıza sadece belleklere bir bakın uyum sağlarımı bir pc toplıyabilirmiyim

Kasa www.vatanbilgisayar.com: XIGMATEK SHOCKWAVE VEKTOR 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
Anakart www.vatanbilgisayar.com: MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
İşelemci www.vatanbilgisayar.com: Amd Fx X6 6350 Soket Am3+ 3,9Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
Bellekler www.vatanbilgisayar.com: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar
HDD www.vatanbilgisayar.com: Wd 3.5" 1Tb Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64Mb Cache Harddisk - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı www.vatanbilgisayar.com: R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Toplarsam böyle topluycam böyle bir bilgisayar toplamam mümkünmü

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı