CASPER CD.VTI4790A Notebook alınır mı?

jeAmindfiel

Hectopat
Daha fazla  
Detaylı özellikleri için; www.vatanbilgisayar.com: INTEL CORE İ7 4790 3.6 GHZ 8 GB DDR3 1 TB HDD 2 GB NVIDIA GT730 WIN 8.1 - Vatan Bilgisayar

Bir arkadaşım bu bilgisayar'dan alacak fiyatı 1.600 TL olduğu için ona farklı seçenekler sundum yalnız bana güvenmedi pek birde size sormak istedik bunun hakkında yorum yapar mısınız veya bundan daha iyi olabilecek bu fiyatlarda bilgisayar söyler misiniz? Ekran kartı daha sonra değiştirecek.

Soru olarak; Sizce "Casper" markasına güvenilir mi?

Bireysel konu açtım yanlış olup olmadığını bilmiyorum bu yüzden yetkililerden özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper çöp bilgisayardır kesinlikle almayın bende zamanında aldım ve pişmanım. Bu arada o i7 4790 altında h61 chipset vardır büyük ihtimal o yüzden almamalı.

Ne öneriyorsunuz acilen bilgisayar almam lazım daha sonra anakart ve ekran kartı takviyesi yapacağız belli bir zaman idare etsin yeter League of Legends adlı oyunda kasma yapmasın CS:GO'da en az 300 500 fps alsın yeter.

Konu açarken "bir arkadaşım" dediniz, şimdi almam lazım diyorsunuz. Sistem toplamak için Masaüstü Bilgisayarlar kategorisinde yeni bir konu açın. "1600 Liraya Sistem Toplama" gibi.

Bu sistemle kat kat daha iyi performans alırsınız.

Dosya Ekleri

• 5.jpg
    5.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 281
Sakın almayın sadece göz boyama. i7 4790 ile göz boyuyorlar yanında GT 730'un 4 GB video belleğine sahip modelini koyarak ekran kartları konusunda bilgisi olmayan acemi arkadaşları kandırıyorlar. GT 730 tam anlamıyla çöptür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı