CASPER CD.VTI4790A MSI GTX 960 İle Uyumlu Mudur?

nonameaccount

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben bu linkteki CASPER CD.VTI4790A INTEL CORE İ7 4790 3.6 GHZ 8 GB 1 TB 2GB NVIDIA GT730 WIN 8.1 bilgisayarı almayı planlıyorum. Ancak ekran kartı yetersiz olduğu için bu MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı ekran kartını eklemek istiyorum. Sizce bilgisayar bu ekran kartını çalıştırabilir mi ? Çalıştırırsa takmak için yeterli yer var mıdır ? Hatta eğer dolar düşerse 4GB olanını da alabilirim. Sizce çalışır ve sığar mı ?

Son düzenleme:
Hocam öncelikle fiyatı ve tanıdık bilgisayar dükkanlarının hep Casper üzerine çalışması. Üstelik şimdiki bilgisayarım da Casper, ve bir kere bile format vs. gerekmedi. Ekran kartı da mecburiyetten, hem dolar düşerse çok da pahalı olmaz. Cevabın için teşekkürler.

Hocam toplayacak durumum yok. Parçaları alsak bile birleştirme falan sıkıntı. Bu ekran kartı bu bilgisayarda çalışsın bana yeter. Dediğim gibi eğer dolar düşerse 4GB versiyonunu alırım.

Hocam bu arada pek açık bir cevap yazmamışsınız. Bu bilgisayar bu ekran kartının 2GB veya 4GB versiyonunu çalıştırabilir mi ?

Hocam toplayacak durumum yok. Parçaları alsak bile birleştirme falan sıkıntı. Bu ekran kartı bu bilgisayarda çalışsın bana yeter. Dediğim gibi eğer dolar düşerse 4GB versiyonunu alırım.

Hocam bu arada pek açık bir cevap yazmamışsınız. Bu bilgisayar bu ekran kartının 2GB veya 4GB versiyonunu çalıştırabilir mi ?

Arkadaşım git vatana sistem toplayacağım de, bütçeni belirt onlar sana toplayıp versin. Casper'dan uzak dur! Bütçeni en fazla olarak belirt sana iyi bir sistem toplayalım.

Teşekkürler ama benim Casper ile deneyimim var, ve bilgisayarda iyi görünüyor. Üstelik toplama işi benim için sıkıntı. Cevap alabilir miyim ? Birde kendi 5 senelik tecrübemden konuşuyorum, Casper bilgisayarım bir kez sorun çıkarmadı. Şans diyebilirsiniz, ama tanıdık bir iş yerindeki tüm bilgisayarlarda Casper ve onlarda sorun çıkarmıyor. Hadi bir sorun çıkarsa direk Casper bilgisayarlar üzerine çalışan tanıdık bir dükkan var. Tek istediğim bir MSI GTX960 4GB'ı bu bilgisayara takmak, olmadı 2GB. Sığarsa ve çalışırsa bana yeter.

Son düzenleme:
Sen parçaları alıp vereceksin Vatan'a veya bir başka bilgisayarcıya onlar da sana parçaları yerleştirecek. Kendin de yapabilirsin. Technopat youtube kanalında onlarca sistem toplama videosu var. İzle birini yap çok zor değil zaten.

Teşekkürler ama benim Casper ile deneyimim var, ve bilgisayarda iyi görünüyor. Üstelik toplama işi benim için sıkıntı. Cevap alabilir miyim ? Birde kendi 5 senelik tecrübemden konuşuyorum, Casper bilgisayarım bir kez sorun çıkarmadı. Şans diyebilirsiniz, ama tanıdık bir iş yerindeki tüm bilgisayarlarda Casper ve onlarda sorun çıkarmıyor. Hadi bir sorun çıkarsa direk Casper bilgisayarlar üzerine çalışan tanıdık bir dükkan var. Tek istediğim bir MSI GTX960 4GB'ı bu bilgisayara takmak, olmadı 2GB. Sığarsa ve çalışırsa bana yeter.

Sistem toplaman daha performanslı olur, daha uzun ömürlü olur. Sistemi toplama konusunda hiç ama hiç sıkıntı yapmana gerek yok zira Vatan gibi yerler sistemi toplayıp çalışır halde teslim ediyorlar. Tekrar söylüyorum, pişman olmak istemiyorsan Casper'dan uzak dur!

Tamam hocam benim bütçem 2500 TL civarında. Toplayın sistem bir bakalım. Bu kadar ısrar etmeseydiniz hiç bakmazdım aslında. Eğer sistem hoşuma giderse daha fazla yardımınıza ihtiyacım olabilir ama. Oynayacağım oyunlar Fallout 4, Witcher 3, Gta V tarzı oyunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı