GTX 970 İle 1366x768 Casper Monitör Uyumlu Mudur?

nonameaccount

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben bu sistemi almayı planlıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Ama bütçem monitöre yetmiyor, bu yüzden 1366x768 Casper monitörümü kullanmaya devam etmek istiyorum. Birlikte çalışırlar mı ? İleride sorun yaşar mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumluluk açısından bir sorun çıkmaz. Fakat o çözünürlük için o ekran kartı fazla gereksiz. GTX 950 gibi bir kart bile çoğu oyunu ultrada açar o çözünürlükte. GTX 970 için minium 1920X1080 çözünürülükte bir monitör kullanmanız iyi olacaktır. Bir süre idare edebilirsiniz fakat ileride Full HD bir monitör ile değiştirmeniz iyi olacaktır.

Uyar sorun olmaz ama o kartın hakkı 720P değil :) En az 1080P monitör almanız daha iyi olur oyunları daha zevkli bir şekilde oynarsınız Full HD çözünürlükte.

Yeni monitör alana kadar, DVI to VGA dönüştürücü ile kullanabilirsiniz ve fiyatı 5-10 liradır. Arkadaşların dediği gibi bu çözünürlük için ekran kartı gereksiz, AMD R9 285 veya GTX 960 gibi kartlar ile her oyunu çatır çatır o çözünürlükte oynayabilirsiniz.

Konuyu açmanız iyi olmuş. Bende sistem toplicam ve benimde monitöre bütçem kalmıyor maalesef. Monitörü alana kadar GTX970 gibi kartlar 1440X900 çözünürlüklü monitörde bir sorun yaşatmaz umarım.

Ekran kartını değiştirme. İleride zaten monitör alacağın için kalsın. Eski monitörünü kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı