Casper CKY GT 630M Laptop CS:GO'da Kasma Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen sene CS:GO'yu 60 FPS sabit oynarken şimdi oynayamıyorum yeni Dust 2 geldiğinden beri 20-30-40 FPS alıyorum.
Sistem:
  • Intel Core i5 3210M
  • Nvidia GeForce 630M
  • 16 GB RAM
Tüm oyunlarda böyle olmaya başladı laptopum 5 senelik bir arkadaşımın 6 senelik ama 60 FPS rahat oynayabiliyor.
GTA 5'i 35-40 FPS oynayabiliyor.
Neden böyle bende?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar benim masaüstü drop yapmaya başladı. Bu yazıyı yazdığım laptop sizin cihaz ile aynı tek farkı 8 GB RAM olması :) Isınma sorunundan dolayı olabilir güzel bir bakım yapmanızı öneririm. Bu cihazlara SSD şart oldu hantallaşmaya başladılar. O FPS değerlerinin normal olmadığını düşünüyorum. Sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? Arkadaşlar daha net konuşabilir.

Şu sıralar benim masaüstü drop yapmaya başladı. Bu yazıyı yazdığım laptop sizin cihaz ile aynı tek farkı 8 GB RAM olması :) Isınma sorunundan dolayı olabilir güzel bir bakım yapmanızı öneririm. Bu cihazlara SSD şart oldu hantallaşmaya başladılar. O FPS değerlerinin normal olmadığını düşünüyorum. Sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? Arkadaşlar daha net konuşabilir.
60-70 derece.
Bu arada eskiden BIOS gunceldi bi ara Windows 7`ye düşürdüm ve BIOS eski surum oldu. Nasıl güncel sürüme getireceğim? Casper dosyalarını yolladı CKY_630 diye bir dosya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı