Casper CKY 3210M laptop görüntü gitme sorunu

AlperenS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Laptopum var ve birden ekranın her pikseli farklı bir renk oluyor ve ekran gidiyor. Ekran gittikten sonra fan tam rpm dönmeye başlıyor ve HDD kilitlenip PC kapanıyor. Bu birden olmadı. İlk açtığımda kullanıcılara kadar geldim, sonra güç düğmesine bastığım anda yapmaya başladı. Yüksek voltaj anakartı yaktı desek ben geldiğimde fişe takılı değildi laptop fakat üstüne damlalar halinde su damlamıştı. O kadar az damlanın anakarta ulaşması imkansız, yani neyden olmuş olabilir (ileri düzey kullanıcıyım bilgisayarın markası Casper CKY 3210M laptop)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam intel driver'ı ile ilgili olabilir. Eğer açıldığında hemen bu hale geliyor her hangi bir işleme izin vermiyorsa güvenli modda açmayı deneyin. Güvenli modda açılırsa düzgün şekilde, DDU programı ile intel ve nvidia sürücülerini temizleyin yeniden başladıktan sonra yeni sürücüleri yükleyin.

Yardımınız için teşekkür ederim sorunu buldum. Cihazın ana kartı nem yüzünden hasar görmüş, ana kartı kurutarak bu sorunu ortadan kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı