Casper CN.H3A-3700A Oyunlarda Pingin Aniden Yükselmesi

Daha fazla  
Merhaba Casper Nirvana kullanıyorum vs CS:GO, LOL gibi oyunlarda aniden ping artışı oluyor. Mesela CS:GO'da 60 70 ping alırken aniden 150 200 oluyor ya da 500 oluyor. LOL'de böyle sorunla karşılaşıyorum Türkiye serverı oldu fakat 15 ping alırken aniden 500 oluyor ve bazen 150 200'lerde kalma oluyor. Genellikle ne kadar yakın olursam olayım 3 tik en fazla 4 tik çekiyor 5 tik olması cok az. Video İzlerken bile böyle sorunlar oluyor. Modemimizin bir sıkıntısı yok ayda 60 lira veriyoruz. İyi bir internet sağlıyor TTNet, Fakat bu bilgisayarda bir sorun olduğu kesin eski bilgisayarımda oyun oynadığımda bu sorunla karşılaşmadım. Casper Nirvana ya bir sorun var ya da internet modemimizde sorun var ama eminim ki Casper Nirvana'da vardır. Bütün Casper Nirvana bilgisayarında bu sorun var mıdır? Veya Casper Nirvana kullanan varsa onlarda böyle sorun oldu mu? Artık cidden bu sorun yüzünden oyunda çoğu kez ölüyorum ve sinirleniyorum. Eylülde yeni bilgisayar alacağım için mutluyum. O zamana kadar bu sorunu çözüp kardeşime vermek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı