Oyunlarda Pingin Aniden Artması

OkanSntrk

Kilopat
Normalde ping sorunu yaşamıyorum fakat oyun esnasında pingin aniden 5000'e kadar çıkıyor. Rainbow Six Siege oyununda ping sürekli yüksek kalırsa oyundan atıyor ve bunu 3-4 kere yaşıyorum. Wi-Fi'ye telefonlar bağlı olmasa da bu sorunu yaşıyorum ve interneti kablo ile kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı oyunlarda denediniz mi? Driver güncel mi? Hangi modemi kullanıyorsunuz başka bağlanan kişilerin olmadığına emin misiniz? Şifreyi değiştirip birkaç el daha oynayın. Abonesi olduğunuz firmayı arayıp durumu belirtin ayrıca farklı dns ile oyuna girip girmediğinizi kontrol edin.

Notebook mu kullanıyorsunuz?
Evet
Farklı oyunlarda denediniz mi? Driver güncel mi? Hangi modemi kullanıyorsunuz başka bağlanan kişilerin olmadığına emin misiniz? Şifreyi değiştirip birkaç el daha oynayın. Abonesi olduğunuz firmayı arayıp durumu belirtin ayrıca farklı dns ile oyuna girip girmediğinizi kontrol edin.
Her oyunda oluyor. Evet güncel. TP-Link TD W9970. Hangi dns ayarlarını kullanmalıyım? Turknet kullanıyorum.

Evet

Her oyunda oluyor. Evet güncel. TP-Link TD W9970. Hangi dns ayarlarını kullanmalıyım? Turknet kullanıyorum.
Notebookların kronik sorunu. Hangi notebooku kullanırsam hiçbir şekilde geçmeyen illet bir sorun. Ama Kasmer'in dediği gibi İSS'yi arayın bir umut çözüm bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı