CASPER CN TKI-4702B LoL'de FPS Düşüşü

Sensenin2

Kilopat
Daha fazla  
İlk 2-3 saat League of Legends oynadığımda FPS 60 altına düşmüyor. Sonra VSYNC açık olmasına rağmen 60 altına iniyor. Bilgisiyar fanları bağırıyor. Çözümü nedir bilen varmı arkdaşlar?

Kullandığım bilgisiyar:

CASPER CN TKI-4702B NOTEBOOK - Teknosa

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sorun fanların bağırması.;) Fanlar bağırdığına göre ısınıyor. Isınmadan kaynaklı FPS düşüyordur. Yüksek ihtimal LOL oynarken baya ısınıyordur.( dizinizi yakacak kadar) Casper sonuçta.
Son bir not: "Casper Pişmanlıktır"

ff.jpg fff.jpg
Bilgisiyarın için açtım. Fan tozlanmış. Ama fanı çıkaramadım bakır borularla birleşik sökeyim dedim. Bi baktım işleciyi tutan 1'nolu bacak basmıyor. Vidada sıkılmıyor.
Bacak basmasa sorun olurmu:?
Fan siyah banttan çıkarsam sorun olurmu?

Tam oturması gerekmekte. Bir şekilde o vidayı sık yada çıkar benzer bir vida al sık. Birde macun al macun sık büyük ihtimal macun azalmıştır veya bitmiştir. Macunu tazele ve vidaları iyice sık.

Bide dxdiagtan ekran kartı 4gb gözküyor. Ama GPU-Z de 2gb gözüküyor. Hangisi doğrudur?
1.ci bakcakta sorun var. Vida takılı ama sıkılmıyor. 1. bacak havada ve sıkıldığı yer ayrılmış. Lehimlesem sorun olurmu?

Son düzenleyen: Moderatör:
DXdiagı takma kafana. Sıkıldığı yer kırılmışsa lehim vb. çareler bulmak lazım. İşlemci leğim tutmaz, eritir. Termal macunu yenilemek lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı