CASPER CN-VSD4712A GTA V Yeterliliği

Aykut3772

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Casper'ın yeni çıkarttığı bir laptop'ı var. Bu laptopu alanlarla konuştum, GTA V'i kaldırıyormuş ama ben korkuyorum, sizin gibi profesyonel bir ekibe danışmak istedim. Arkadaşlar laptop GTA V'i kaldırır mı? En kötü low da çalıştırır mı? Ya da kurduktan sonra bilgisayarın çökmesi gibi bir ihtimal var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Laptop: www.vatanbilgisayar.com: CASPER CN-VSD4712A CORE İ7 4702MQ 2.30GHZ-12GB-1TBSSHD-2GB-15.6-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kurulduğu zaman sistem gereksinimleri yeterli gelmezse çökme ihtimali var mı?

Kardeşim asıl sen benim kusuruma bakma peki son olarak gereksinimler yetmedi sistemin çökmesi bilgisayarın çökmesi gibi ihtimal yok dimi

O zaman ben gönül rahatlığıyla GTA V i kurabilir miyim?Nasıl olsa çökme ihtimali yok

Aynı ekran kartı modeli şuan kullandığım laptopta var, ama tek fark bendekinin hafızası 4 GB. Şuana kadar yeni çıkan her oyunu yüksek ayarlarda oynadım vsaync, antialsing gibi ayarları kapatarak. Seninki 2 GB hafızası olduğu için dediğim ayarları ve gölgeleri kısarak medium ayarlarda çok rahat şekilde oynayabileceğine eminim. Sen bakma bazı çatlak seslere, yok kaldırmaz oynatmaz diyenlere. Ben her zaman gözümle gördüğüme inanırım boş sözlere değil. Ama keşke casper almasaydın, ilerde birçok sorunla boğuşman muhtemel özelliklede ısınma sorunuyla.

Teşekkür ederim kardeşim kuruyorum o zaman verdiğin destek için teşekkür ediyorum kurunca fotoğraflarla teşekkürümü tekrar hatırlatırım.

Kuruyorum derken? Daha GTA 5 çıkmadı ki, çıkacaktı Mart'ta ama gene ertelendi. 14 Nisan'da çıkacak. Olmayan bir oyunu nasıl kuruyorsun anlamadım doğrusu.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı