Casper Cny Model Notebook Nirvana Isı sorunu

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
bandicam 2014-07-22 16-22-53-993.jpg

Sistem boşta iken yani sadece face ,twitter youtube felan açıkken ısı böyle ve oyunlara girince fandan ses geliyor . Birazdan saç kurutma makinasi ile Caps Lock tuşunun altındaki fanı temizleyicem . Ben birazda işlemci fanının termal macunundan kaynaklandığını sanıyorum . Acaba bu ısılar normalmi ?

Yüksek biraz boşta ise. Siz fanları temizletip termal macunu değiştirin.
Bir de üstüne windows 8.1 kursanız çok iyi olur:)
windows8 kullanıyordm zaten laptobu aldığımda orjinalinde win8 vardı ama sonradan oyundalarda uyumluluk sorunları yaşadım win7 attım 2gün oldu hatta. Ben biraz göz gezgirdim forumda , bios güncelleştirmelerimi ne varmış nedir o hiçbir fikrim yok o konuda

Casper bios güncellemesi vermiyor. Windows 7 devri bitti. 8.1 kurun kesinlikle. Benim calıştıramadığım oyun olmadı. Sürücülerü güncel tutup ve oyunları orjinal aldığınızda bir problem olmaz. Korsan kullanıyor isende oyunu güncellmeyi ögren;)

Casper bios güncellemesi vermiyor. Windows 7 devri bitti. 8.1 kurun kesinlikle. Benim calıştıramadığım oyun olmadı. Sürücülerü güncel tutup ve oyunları orjinal aldığınızda bir problem olmaz. Korsan kullanıyor isende oyunu güncellmeyi ögren;)

Hayır Win7 şuan için en iyisi Win8'in sorunları yazmaya kalksam kitap olur. Daha sisteme tam oturmadı vista gibi.

K.bakmayın windows 8.1'e şuç atamayın. 5 senelik eski masasütme kurdum stabil bir şekildede çalıştı.
Fakat sizin durum farklı casper bu her şey beklenir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı