Casper CSD Fan Önerisi

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Fanımdan yüksek ses geldiği için değiştirmeye karar verdim. Ama fanın uyumlu olduğunu anlayamıyorum açıkçası. Bana uyumlu bir fan modeli önerirseniz sevinirim.

20200622_202730.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İçini açarak fanın tam modelini öğrenmen iyi olacaktır. Uyum sorununu yaşamaman için. Laptop modeline göre baktığında bir sürü fan görürsün ama fanın tam modelini yazdığında direkt aradığın model çıkıyor.

İçini açarak fanın tam modelini öğrenmen iyi olacaktır. Uyum sorununu yaşamaman için. Laptop modeline göre baktığında bir sürü fan görürsün ama fanın tam modelini yazdığında direkt aradığın model çıkıyor.

Ben dün fanı açtım ama yazı falan göremedim üstündemi yazıyor acaba?

O laptop mu? Eğer laptopsa bildiğim kadarıyla fan değişimi olmuyor.

Laptop fanları değişir diye biliyorum servis 150 TL istedi bende gerek duymadım o kadara.

Ben dün fanı açtım ama yazı falan göremedim üstünde mi yazıyor acaba?
Fanı da sökmen gerekli o zaman. Bende de Casper C900 var fan ses yapıyor diye bilgisayar modeli yazarak aradığımda bulamadım. Bir gün içini açıp fanı söktüm ve altta kalan kısımda modeli yazıyordu. Fanın direkt modelini girince bulabildim. Almadım orası ayrı konu :)

Fanı da sökmen gerekli o zaman. Bende de Casper C900 var fan ses yapıyor diye bilgisayar modeli yazarak aradığımda bulamadım. Bir gün içini açıp fanı söktüm ve altta kalan kısımda modeli yazıyordu. Fanın direkt modelini girince bulabildim. Almadım orası ayrı konu :)
Dün işlemci borusunun vidalarından birinin tuttuğu yerden çıktığını farkettim 1 yer hafif havada bunun etkisi olurmu sizce

Geri
Yukarı