Casper E800 alınır mı?

ato.aydin

Kilopat
Sizce Casper'ın Excalibur E800 serisi bir masaüstü hazır PC alınır mı? Verilen paraya değer mi?

Özellikleri :

İntel i7 6700K işlemci
MSI GTX1060 O.C. 6GB ekran kartı
16GB (2x8) DDR4 Crucial Ballistix RAM
2TB HDD + 256GB SSD
Windows10 Home işletim sistemi
2TB HDD + 256GB SSD
Mouse + Klavye hediye

Güncel Fiyatı : 6299 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende 1 ay kadar once casper gamebook aldım ve özellikleri de cazip ediciydi hatta daha iyisi Excalibur vardı 2 si arasında gidip gelmistim 1 gün beklemedigim içinde 1000 tl lik inidrimi kaçırıp excaliburuda kacırmıstım kısacası sadete gelirsem Excalibur serisi güzel Gamebook lar amma velakin benim aldıgımın özellikleride çok iyi olmasına ragmen son 3 gundur sana karsılastıgım sıkıntıları anltam.
ortasında ses ler gelmeye basladı garıp bır sekılde ozellıkle oyunlara gırınce ama oyle normal hard dsık yada ssd sesıde degıl, 2. si farkedılır derecede bır ısınma sorunuyla karşılastım ilk aldıgımda çok güzeldi hiç ısınmıyordu ve biliyorsundur iyi soğutucusu olmayan ve kolay ısınan bir gamebook=Oyunlarda düşük performans, kısacası ekran kartından tut işlemciye kadar hepsını tam gucunde kullanamazsın benden demesi git bir asus,MSI gibi markalara bak asus sogutma konusunda kendını asmıs bır marka casper ıse herkezın dedıgı gıbı tambir elektrikli soba ama sana kalmış :mutlu:

Bu paraya i7 7700K - GTX 1070 sistem toplanır.
Verdiğim parçaları akakce.com sitesinden en uygun fiyatlı yerleri araştırarak aradığında daha ucuza alınabileceğini kendinde görebilirsin.

# i7 7700K
# MSI Z270-A PRO veya MSI Z270 Tomahawk veya Gigabyte Aorus Z270X-Ultra Gaming
# Crucial Ballistix 8x2 16 GB DDR4 2400 MHz veya Corsair Vengeance 8x2 16 GB DDR4 2400 MHz
# Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
# WD Blue 1 TB 7200 rpm
# Samsung 750 Evo 120 GB
# Dark N10
# Corsair Builder VS650 80+
# Cooler Master Hyper 212 Evo

Casper almanızı önermem, Sosyal'de birçok kişi Casper ile sorunlar yaşamış, biraz bakınırsanız hepsini göreceksiniz. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu fiyata daha performanslı, yüksek bir Laptop alınabilir.

Casper yada hazır bilgisayar almanızı önermem, onun yerine aynı parçaları seçerek daha ucuza sistemi toplayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı