Casper Excalibur alınır mı?

12. nesil işlemcilerle üretilenler. Yıllardır kasada, soğutmada bir değişim yok. Öünkü var olan sorunları çözmeye de uğraşmıyorlar. 9300H, GTX 1050 koydukları kasaya şimdi de 12450H, RTX 3050 koyuyorlar. Soğutma aynı, kasa aynı. Donanım apayrı. Isınmasına şaşmamalı.
Eski modelleri bilmiyorum, ben sonuç odaklı yorumluyorum. G870 modelinde zarar verecek ısınma yok, "kronik" denecek bir sorun da yok. Öneriyordum, yabancı markalarla aynı fiyata geldi. Önermiyorum artık, F/P olsun önermeye devam.

Eski modelleri bilmiyorum, ben sonuç odaklı yorumluyorum. G870 modelinde zarar verecek ısınma yok, "kronik" denecek bir sorun da yok. Öneriyordum, yabancı markalarla aynı fiyata geldi. Önermiyorum artık, F/P olsun önermeye devam.
G770 eski bir model değil, şunu anlamadınız. Güncel donanımla halen daha üretiliyorsa, alt model diye eski diyemezsiniz. Güncel ürünlerinde de sorun var, anlatmaya çalıştığım bu.

G770 eski bir model değil, şunu anlamadınız. Güncel donanımla halen daha üretiliyorsa, alt model diye eski diyemezsiniz. Güncel ürünlerinde de sorun var, anlatmaya çalıştığım bu.
G770 ile kasalar farklı zaten? G770 Clevo olmasından ısınıyor ve dandikti, bu model de öyle aman şahan bir şey değil ama 26'ya 4050 ve MUX bulmak zordu.

Teknoloji şans işi, G911 kasa kullanıyorum daha sorun yaşamadım.
Siz kullanmadığınız cihaza yorum yapıyorsunuz :).
ASUS TUF kullanan birçok kişi kasa eriyecek diye korkuyor :D

Bir arkadaş acaılığı ile. Kendim sahip değilim. Ama 30 dakikada anlaşılıyor ne olduğu. Hava çıkışı yok cihazda, ne sağda ne solda. Arkadaki de ekranı kaldırınca kapanıyor. Malzeme kalitesi ise kötü.
Donanıma bakınca malzeme kalitesi yüksek olamıyor, TUF'da ısınıyor ama Asus diye öneriyoruz. Tarafsız bakacak olursak bu cihaz TUF ile kardeş gibi (malzeme kalitesi olarak değil) 2 cihaz ısınıyor da ne oluyor? TUF ısınıyor diye elinizde patlamıyorsa bu daha az ısınıyor bu da kalmaz. Bazen 1-2 saniye 98 oluyor sonra FPS düşmeden çok düşüyor sıcaklık daha da çıkamıyor.

Ben casper kullanıyorum çok da memnunum şuana kadar her hangi bir sorun yaşatmadı bana saolsun ki bahsettiğin markalardan hiç bir eksiği yok hatta servis ağı vs bakımımından da daha yoğun.

Yeni konular

Geri
Yukarı