Casper Excalibur alınır mı?

Hocam bakarım ya hoşuma gitmezse 10 Pro yüklerim.

Hocam aşırı oyun oynayan birisi değilim atta haihazırda MacBook kullanan biriyim. Oyunla alakam yok. Hazırlandığım sınavlar var temmuz ortasında gireceğim, sınav sonrası oyun vs oynarım.
O zaman sorun yok hocam, ama aldıktan sonra inceleme yaparken 1 kaliteli oyun kurun onu da incelemeye koyun.

@AsilTÜRK https://www.hepsiburada.com/frisby-fnc-5230st-oyuncu-notebook-sogutucu-stand-p-HBV0000081EVY?magaza=MSB BİLİŞİM&url_src=and-product-detail yazları hangi cihaz olursa olsun fazla ısınabilir. O Casper incelemesini yapan arkadaşla konuştuğumda bunu kullandığını söyledi.

Ayrıca kurulum için USB hazırlıyorum, Download Windows 11 disk görüntüsünü mü indiriyorduk yoksa Windows 11 yükleme medyası oluşturmayı mı indiriyorduk unuttum :D

Ben Driver kurmayı, Windows kurmayı bilmiyorum hocam.

Hocam bu arada söyledim mi bilmiyorum cihazdaki RAM 1*32 olarak geliyor bir yandan iyi bir yandan da kötü oldu. Temmuz ağustos gibi 64 GB yaparım cihazı.

FIFA sistem mi zorlar Allah aşkına. Cyberpunk 2077, GTA 5, PUBG, RDR2 gibi oyunlar kurun.

Sadece GTA 550 TL hocam nasıl olacak :D

Uyguna 2. el Epic Games hesabı falan bulunur hocam.

Nereden bulabilirim ki hocam?

FIFA sistem mi zorlar Allah aşkına. Cyberpunk 2077, GTA 5, PUBG, Rdr2 gibi oyunlar kurun.
Hocam cihaz geldi, şu an windows kuruyorum.

FIFA sistem mi zorlar Allah aşkına. Cyberpunk 2077, GTA 5, PUBG, Rdr2 gibi oyunlar kurun.

Hocam cihaz geldi, şu an Windows kuruyorum.

Hocam cihaz geldi, şu an Windows kuruyorum.

Güncellemeleri yaparken sürekli fan açıyor, ve güncellemeler bitmedi, gereksiz uğraştırıyor.

FIFA sistem mi zorlar Allah aşkına. Cyberpunk 2077, GTA 5, PUBG, RDR2 gibi oyunlar kurun.

Hocam engel yemişsiniz anladığım kadarıyla...

Hocam FurMark üxerinde test GPU tesi yapıyorum 2560/1600'e ayarladım 7 dakikadır açık 80° de sabit kaldı fakat fanlar felaket ses yapıyor. Birazdan CPU testi yapacağım.

Son düzenleme:

Güncellemeleri yaparken sürekli fan açıyor, ve güncellemeler bitmedi, gereksiz uğraştırıyor.

Hocam engel yemişsiniz anladığım kadarıyla...

Hocam FurMark üxerinde test GPU tesi yapıyorum 2560/1600'e ayarladım 7 dakikadır açık 80° de sabit kaldı fakat fanlar felaket ses yapıyor. Birazdan CPU testi yapacağım.
Geldim hocam, almadan demiştim fanlar normalden bi tık daha sesli diye.

Geldim hocam, almadan demiştim fanlar normalden bir tık daha sesli diye.

Hocam dediniz ama ben onu hani oyun oynarken falan hissederim sanıyordum.
Boşta kullanırken ısınıyor cihaz ve yüksek bir şekilde fan açıyor.
Hızı çok iyi ama fan ciddi rahatsız ediyor, kütüphaneye götürsem taşlarlar beni.

Geri
Yukarı