Casper Excalibur E600 alınır mı?

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Link bu. Isınma sorunu olur mu? Ekran kartı stoğu yok hiçbir yerde. Casper Excalibur serisi ile kaliteli hale geldi diye duydum. Isınma sorunu olur mu? Kendi 870 EVO'mu ekleyeceğim garanti bozulmuyorsa.

IMG_20210228_172342.jpg

Not: Şu anda Casper'den çok memnunum. 10 senedir kasasını kullanıyorum ,sadece yeni SSD aldım 10 senede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Link bu. Isınma sorunu olur mu? Ekran kartı stoğu yok hiçbir yerde. Casper Excalibur serisi ile kaliteli hale geldi diye duydum. Isınma sorunu olur mu? Kendi 870 EVO'mu ekleyeceğim garanti bozulmuyorsa.

Eki Görüntüle 900010

Not: Şu anda Casper'den çok memnunum. 10 senedir kasasını kullanıyorum ,sadece yeni SSD aldım 10 senede.
Fiyat nedir? ve garanti bozulmaz.

Eki Görüntüle 900010

Not: Şu anda Casper'den çok memnunum. 10 senedir kasasını kullanıyorum, sadece yeni SSD aldım 10 senede.

Ekran kartı olarak INNO3D, XFX gibi markaları kullanıyorlar.

1614523477330.png

SSD kendiniz takarsınız, böyle daha iyi. Casper almayın.

Şu anda Casper'den çok memnunum.
Bilgisayarınızın ekran kartını, işlemcisini Casper üretmedi ki. Dolayısıyla memnun olmanız Casper'ı iyi yapmaz. Ayrıca bilgisayardaki donanımların kutusunu bile bulamadım. Fakat kutusu bile olmayan donanımların parası kutululardan pahalı.

@Dark Lord of the Sith katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı