Excalibur E600 alınır mı?

Excalibur Tercih Edilir mi ?

• Evet al memnun kalırsın

Oy: 12 54,5%
  • Hayır alma bence uzak dur

Oy: 10 45,5%

• Oy verenlerin toplamı
    22

orhnakaydin

Centipat
Beyler öncelikle selamlar. Mimarlıkla uğraşıyorum. 3DS Max, AutoCAD, 3. SketchUp, Cinema 4D, ArchiCAD, SolidWorks, 7. Blender gibi tasarım programlarının yanı sıra arada sırada istediğim oyunu da oynayabileceğim (Darksider Genesis, Bleeding Edge, CoD Warzone, CS:GO(Tabi en yüksek FPS'lerde), gibi oyunları oynamayı düşünüyorum) performansı yüksek masaüstü bilgisayar arayışındayım. Arkadaşım memnun olduğu için Excalibur modellerine bakındım ve Excalibur E600 modeli gözüme çarptı. Casper'ın sitesinden konfigüre edebilme olayı da eskiden toplama bilgisayar kullanan biri olarak bana pratik bir toplama yöntemi gibi geldi. Eskisi gibi uğraşabilsem Excalibur E600 yerine belki daha uyguna daha güçlü bir bilgisayar toplayabilirim ama artık işler dolayısıyla toplamayla uğraşamıyorum. O nedenle bu modele yakınım diyebilirim. Gaming laptop başlığının da aktif olduğunu görünce buraya yazıp Excalibur E600'le ilgili fikirlerinizi almak istedim. Bu arada almayı düşündüğüm excalibur e600 versiyonu da şu:

1591873650542.png

Sizce yukarıda bahsettiğim oyunlar ve mimarlık programları için Excalibur E600 doğru tercih midir? Bu hafta bitmeden artık bir bilgisayar almak istiyorum. O nedenle acil olarak yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. İyi forumlar herkese 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikleri fena durmuyor ama FreeDOS almanı tavsiye etmem açıkcası. Bahsettiğin programlarda sıkıntı yaratacağını sanmam. Bilgisayar toplamya üşenenler için tabii konfigüre edeblmek de güzel olmuş

Kullandığın programlar RAM canavarı. Casper uyduruk marka anakartlarda sınırlı ilerleme veriyordu. Son hali nasıldır bilmem ama RAM slotu fazla olan bir anakart varsa öneririm. Tabi RAM'i bol ve NVMe SSD olması gerekli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı