Casper Excalibur E600 3060 Ti versiyonu alınır mı?

Tundraski

Centipat
Daha fazla  
Aşağıda görselini verdiğim Casper Excalibur E600 serisinin özelleştirilmiş halini satın almayı düşünüyorum. Bu konfigürasyon ve bu fiyata çok uygun buldum ancak RAM, PSU, anakart ve ekran kartı bileşenlerinin markaları ve detayları bulunmamakta. Ancak seçim ekranındaki görsellere yaklaştırınca PSU'nun FSP Hydro, anakart ve ekran kartının ise Gigabyte olduğunu görebiliyorum. Tabi dediğim gibi yazılı şekilde belirtilmemiş. Sizce alınır mı ve fiyat uygun değil mi?
Not: Fiyata Excalibur'un mouse ve klavyesi de dahil sanırım.

Ekran Resmi 2021-01-12 17.57.45.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahalle çöpünü alıp eve koyun daha iyi. Ekran kartı stokları bitti yeni stoklar gelince o paraya 3070 toplanır hem de daha iyi bileşenler ile.

Mahalle çöpünü alıp eve koyun daha iyi. Ekran kartı stokları bitti yeni stoklar gelince o paraya 3070 toplanır hem de daha iyi bileşenler ile.
Vallahi onu aralıktan beri duyuyorum ne zaman gelecek bu stoklar acaba? Bir de sadece internetten, toplanmış sistemlerden almak istiyorum parçaları tek tek almakla uğraşmak istemiyorum.

Vallahi onu aralıktan beri duyuyorum ne zaman gelecek bu stoklar acaba? Bir de sadece internetten, toplanmış sistemlerden almak istiyorum parçaları tek tek almakla uğraşmak istemiyorum.
Hocam şubat ortası gibi gelir diye tahmin ediyorum ben. Hazır sistem alabilirsiniz ama ben pek güvenmiyorum içindeki parçalara, en iyisi tek tek almak. Adam içine kullanılmış veya ne bileyim paketi açılıp geri gönderilmiş parçaları takabilir, içindeki PSU falan kaliteli olduğu zaman zaten normal fiyatının çok daha üstüne koyuyorlar. Dediğim gibi ben tek tek topladım sistemimi ve asla hazır sistem almam. Kendinize bir sistem toplayın sonra tek tek indirime girmelerini bekleyip alın parçaları hem ucuza gelir hem daha kaliteli bileşenler toplarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı