Casper Excalibur G500 nasıldır?

Aytaci099

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayar toplamak isterken bazı sebeblerden dolayı mecbur açık taksitle bilgisayar aldım. Casper Excalibur serisinden G500 modelini almış bulunmaktayım. Ürün elime pazartesi geçecek Allah nasip ederse.
Biliyorum Casper çok iyi bir marka değil fakat mecburi almış bulundum. Gerçi daha önce Casper CKY modelini 6 sene kullandım sorunsuz. Ben genelde online oyunlar oynayan biriyim. Battlefield gibi, GTA 5 gibi iyi grafik isteyen oyunlar pek oynamam. Fakat bu almış olduğum Casper Excalibur G500 sizce oyun performansı iyi olur mu? Biliyorum ekran kartı daha iyi olabilirdi fakat mecburi almak zorunda kaldım. Program olsun kodlama olsun o tarz işlerle uğraşmam. Sizce bu bilgisayar oyunlarda orta düzeyde bile olsa beni idare eder mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Kullanım ŞekliOyun
[TBODY] [/TBODY]
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİIntel Core i7-6700HQ 2.60 GHz (Max. 3.50 GHz) 6 MB Önbellek
İŞLEMCİ TÜRÜIntel Core i7
RAM16 GB DDR4 2133 MHz (Max 32 GB)
SABİT DİSK1 TB 5400 Sata
OPTİK SÜRÜCÜOpsiyonel (optik sürücü yoktur)
İŞLETİM SİSTEMİWindows 10
EKRAN KARTINVIDIA GeForce GTX960M 4GB GDDR5 Harici Grafik Belleği
EKRAN BOYUTU15.6" Full HD LED Ekran (1920 X 1080)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ1920 X 1080
SES ÇIKIŞIDolby Home Theater
Dokunmatik EkranYok
[TBODY] [/TBODY]
WEBCAM
WEBCAM1 MP HD Web Kamera
[TBODY] [/TBODY]
NETWORK
RJ45-ETHERNETVar
WIRELESS LAN802.11 b/g/n
BLUETOOTHVar
[TBODY] [/TBODY]
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
AĞIRLIK3.4 Kg
[TBODY] [/TBODY]
ARAYÜZLER
USB (3.0)3
HDMI1
VGA1
KART OKUYUCUMulti Card Reader
KULAKLIK ÇIKIŞI1
MINI DISPLAY PORT2 adet
[TBODY] [/TBODY]
GARANTİ
GARANTİ SÜRESİ2 Yıl
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldıktan sonra sorman üzücü olmuş ama beklentilerini karşılar. Tabii Casper bu sağı solu belli olmaz ama kağıt üzerinden konuşursak beklentilerini karşılar. Eğer iade etmeyi düşünürsen Tulpar T5 V14.1 almanı öneririm yılbaşı indirimiyle yine bu laptop fiyatına çok daha güncel çok daha iyi sadece depolama alanı az ve freedos onlarda halledilebilir şeyler..

Bu saatten sonra GTX 900 serisi kart alınmaz hele Laptop tarafından. O fiyata bu özellikler düşük kalır. Üründe Casper. Gerçi bu modellerde o kadar sıkıntı çıkmaz da. Bize yine de Hayırlı Olsun demek düşer. Fakat şu da var piyasada ki her oyunu rahat bir biçimde oynarsın.

Arkadaş açık taksitle derken Evkur gibi bir yeri kastediyor sanırım. Öyle olunca önerecek ürün bulmak da zor. Yine de keşke almadan sorsaydın ve en azından donanım önerseydik. Açıkçası ürün 3000TL altında ise eh işte alınabilir tarzı özelliklere sahip. Bu arada muhtemelen daha pahalıdır, o zaman da neden GTX1050 ve üstü bir şey olmasın diye düşünüyor insan. Neyse hayırlı olsun... Oyunlar için performans değerlerine buradan bakabilirsin: NVIDIA GeForce GTX 960M

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı