Casper Excalibur G500 Şarj Olmama Sorunu

Aytaci099

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bugün almış olduğum Casper Excalibur G500 bilgisayarımın bataryası şarj olmuyor. Alır almaz açıp test ettim fakat sonradan fark ettim ki şarj dolmuyor. Bilgisayarımı bırakıp maalesef işe gitmem gerekti ben de açık bir şekilde bıraktım belki şarj olur diye. Yeni alınan bir bilgisayarı teknik servise hemen yollamak kimse istemez ben de ürünün geri iadesini istedim yarın gel bakarız dediler. Biraz araştırdım sistemden birkaç ayarla düzeltilebilirmiş veya BIOS güncellemesi ile. Daha önce başına gelmiş biri yardım edebilir mi? Veya bilgisi olan kardeşlerim ağabeylerim, kendim çözemezsem geri iadesini talep edeceğim. Lütfen neden Casper aldın falan demeyin mecburi almak zorunda kaldım açık taksitle. Bende isterdim ASUS, MSI almak fakat olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yarın gel bakarız nedir ya? Bir günlük bile olmayan cihazın iadesini istemişsin alt tarafı. Git paranı al sonra suratlarına fırlat bilgisayarı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı