Casper Excalibur G500 sisteme anakart önerisi

Merhabalar Casper Excalibur G500 cihazımın anakartı bozuldu ve tamiri zor gözüküyor ancak yeni alabilecek bir gücüm yok. Hiçbir yerde anakartı bulamıyorum. 0 veya 2. el fark etmez anakart bulmama yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Casper Excalibur G500 cihazımın anakartı bozuldu ve tamiri zor gözüküyor ancak yeni alabilecek bir gücüm yok. Hiçbir yerde anakartı bulamıyorum. 0 veya 2. el fark etmez anakart bulmama yardım edebilir misiniz?

Anakartın nesi var?
Notebookların anakartını bulmak sorundur.
Heleki Casper ve Türkiye'de imkansız gibi bir şey Casper hangi Çin'li firmada üretip getirdi bakalım.

İşlemcinizi yazın.
İ7 6700 hq gtx960m 16ram
Anakartın nesi var?
Notebookların anakartını bulmak sorundur.
Heleki Casper ve Türkiye'de imkansız gibi bir şey Casper hangi Çin'li firmada üretip getirdi bakalım.

Kısa devre yaptı servise dataservis diye bir servise gönderdim 2bin küsur fiyat verdi yaptırmadım o paraya değmezdi tamir sonuçta yine bozulabilir değişim düşünüyorum.

Bulman zor olur. Bulman zor olduğu için tamir için de yüksek fiyat isterler, çünkü bulamayacağını biliyorlar. Bilgisayar servislerine değil de, usta elektronikçilere götürsen daha uyguna yaptırabilirsin.

i7 6700 HQ GTX960M 16RAM.

Kısa devre yaptı servise dataservis diye bir servise gönderdim 2bin küsur fiyat verdi yaptırmadım o paraya değmezdi tamir sonuçta yine bozulabilir değişim düşünüyorum.

Anladım dataservis iyi bir servistir.
Kadıköydedir yerleri onlar olmuyor diyorsa yapacak pek bir şey yok.
Anakartın model numarası varsa belki aliexspreste falan bulunur bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı