Casper Excalibur G770.1140 laptop alınır mı?

önceden önerdiğin hp victus çok ısınır mı birde ben illa intel olsun demiyorum sadece bazı sitelerden karşılaştırıyorum genel olarak intel daha iyi çıkıyor

mesela hp victusun işlemcisi çoğu konuda çok daha iyi

Ve FPS olarak Intel daha fazala FPS veriyor sadece söylüyorum tartışmak istemiyorum zaten. Lütfen beni yanlış anlama.

Son düzenleme:
Önceden önerdiğin HP victus çok ısınır mı bir de ben illa Intel olsun demiyorum sadece bazı sitelerden karşılaştırıyorum genel olarak Intel daha iyi çıkıyor

Mesela HP victusun işlemcisi çoğu konuda çok daha iyi

Victus soğutması iyidir. Ama yeni nesil RAM kullandığından 16 GB RAM yapmak biraz pahalı olabilir. Bir de ekranları %45 NTSC sanırım ekran kalitesi az yani.
Ben Lenovo'yu öneririm ama. 100 sRGB ekran 165 Hz RGB klavye daha güzel. RAM takviyesi daha ekonomik.

Önceden önerdiğin HP victus çok ısınır mı bir de ben illa Intel olsun demiyorum sadece bazı sitelerden karşılaştırıyorum genel olarak Intel daha iyi çıkıyor.

Mesela HP victusun işlemcisi çoğu konuda çok daha iyi.

Ve FPS olarak Intel daha fazala FPS veriyor sadece söylüyorum tartışmak istemiyorum zaten. Lütfen beni yanlış anlama.

HP victus kullanıcısıyım benim kullandığım modelde işlemci olarak Ryzen 5 5600h ekran kartı olarak ise GTX 1650 var. 8 aylık deneyimlerim sonucu konuşuyorum laptopun ısınma sorunu yok. Isı vb konularda her şey olması gerektiği gibi. Ekran konusunda ise diğer arkadaş başka bir modelin daha iyi olduğunu söylemiş çok bir bilgim yok ekran konusunda haklı olabilir. Başka merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin.

Bir laptopa RAM takacaksak ikisinin de aynı mı olmsı gerekiyor yani biri DDR4 biri DDR5 olsa olur mu?

Bir de ben bir bakayım dedim insanlar ne diyor diyor bazıları i5 12500h ile Ryzen 5 5600h arasında çok fark var diyor bazıları çok fark yok diyor o kadar fark var mı bazı karşılaştırma siteleride çok fark var diyor.

Son düzenleme:
Bir laptopa RAM takacaksak ikisinin de aynı mı olmsı gerekiyor yani biri DDR4 biri DDR5 olsa olur mu?

Bir de ben bir bakayım dedim insanlar ne diyor diyor bazıları i5 12500h ile Ryzen 5 5600h arasında çok fark var diyor bazıları çok fark yok diyor o kadar fark var mı bazı karşılaştırma siteleride çok fark var diyor.

DDR4 ve DDR5 birlikte kullanılmaz. Aynı olmalılar aynı DDR sürümü, aynı CL, aynı MHz olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı