Casper Excalibur g770.1180-BVL0X-b vs Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200JYTx

Bütçe
20000
Casper'i aradan çıkaralım, Lenovo mu ASUS ROG mu? Bu konuda bayağı kafamı karıştıracak gibi.

Dediğim gibi 3050ye o kadar para verilmez, Lenovo veya Acer'i almaniz daha iyi olacaktir.

Cihazi aldiktan sonra RAM eklemek için CPU Z değerlerini atarsanız yardımcı olabilirim.
Tamamdır. :)

Cihazi aldiktan sonra RAM eklemek için CPU Z değerlerini atarsanız yardımcı olabilirim.
Aklıma şimdi geldi. Mediamarkt club indirimleriyle alacağım. Bilgisayarı alırken zaman kazanmak açışından ramide birlikte vermek istiyorum. Bilgisayardaki ramin aynısını versem sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
İçindeki RAM'in aynisini bulup verirseniz sıkıntı olmazda takarlar mi onlar bilmiyorum, bir de club indirimleri bitti diye hatirliyordum tekrarmi başladı?

İçindeki RAM'in aynisini bulup verirseniz sıkıntı olmazda takarlar mi onlar bilmiyorum, bir de club indirimleri bitti diye hatirliyordum tekrarmi başladı?
bitmiş olabilir, birdahaki indirimleri bekleyeyim o zaman. Rami ben daha önce bilgisayarımı yaptırdığım yerde taktırırım önemli değil.

Bitmiş olabilir, bir dahaki indirimleri bekleyeyim o zaman. RAM'i ben daha önce bilgisayarımı yaptırdığım yerde taktırırım önemli değil.

Bir daha öyle indirim gelir mi pek sanmiyorum, şu anki fiyati bile az diğer cihazlara göre.

Geri
Yukarı