Casper Excalibur G770 vs Dell Gaming G15 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Amazon'da ürünün linkini atarsanız inceleyeyim.

Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5-12500H, 8 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EQTX Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5-12500H, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EQTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Hocam üstteki Acer geçen normalde 25000 TL civarındaydı sepette indirimle 22.500 TL'ye denk geliyordu şimdi zam gelmiş. Eğer bütçeniz 23 bin lira civarındaysa kesinlikle alın. Eğer bütçeniz bu kadar değilsede Lenovo geçen gün 16900 TL'ye düşmüştü bu cihazı düşünebilirsiniz. Eğer Ideapad için sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım hocam.

Hocam üstteki Acer geçen normalde 25000 TL civarındaydı sepette indirimle 22.500 TL'ye denk geliyordu şimdi zam gelmiş. Eğer bütçeniz 23 bin lira civarındaysa kesinlikle alın.

Attığınız Acer, artık geceleri indirime girmiyor maalesef. O fiyata hala alınır bu arada.

Hem ekran kartı 140W hem de MUX bulunuyor diye biliyorum.

Bu konuda tam emin değilim bende. Farklı bir ürün kodu olan RGB klavyeli modelde 140W+ MUX var bunun detayını bulamadım.

Bu konuda tam emin değilim bende. Farklı bir ürün kodu olan RGB klavyeli modelde 140W+ MUX var bunun detayını bulamadım.

Aynen hocam bu konuda Acer çok karışık, model kodu olmadan bunda şu özellik var demek yanlış bilgiye yol açabiliyor. Mesela klavye konusunda bile kimisi 4 parça RGB kimisi komple RGB kimisi komple kırmızı yanıyor filan o yüzden model koduna bakmak lazım.

Acer olanına karar vermek üzereyim. win11 pro yükleme konusunda sıkıntı çıkıyormuş. Bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı