Casper Excalibur g770.1245 18500 TL'ye alınır mı?

Tongfang kasa olan modeller hangileri ?

Anlatamadık arkadaş anlatamadık, ya anlatamadık ya anlamadınız; Monster, Casper Excalibur gibi "Türk" markalarından uzak durun arkadaşlar. Bu markaların laptopları kronik sorunlu ve 2 ay geçtikten sonra teknik servis yolunda eskimeye başlar. Forumlar da ve Youtube'da yüzlerce konu/video var. Almayın aldırmayın, paranız çöpe gider.

Anlatamadık arkadaş anlatamadık, ya anlatamadık ya anlamadınız; Monster, Casper Excalibur gibi "Türk" markalarından uzak durun arkadaşlar. Bu markaların laptopları kronik sorunlu ve 2 ay geçtikten sonra teknik servis yolunda eskimeye başlar. Forumlar da ve YouTube'da yüzlerce konu/video var. Almayın aldırmayın, paranız çöpe gider.

Hocam bende önermiyorum ama ilk laptop aldığımda Casper Excalibur almıştım. Intel i7 6700, GTX960M ekran kartı vardı. 2 sene kullanmıştım ve hiç arıza yapmamıştı. Tabii o bayağı sağlamdı.

Hocam bende önermiyorum ama ilk laptop aldığımda Casper Excalibur almıştım. Intel i7 6700, GTX960M ekran kartı vardı. 2 sene kullanmıştım ve hiç arıza yapmamıştı. Tabii o bayağı sağlamdı.
GTA960M mi? Kaç yıl öncenin laptopundan bahsediyorsunuz, hiçbir zaman Casper ve Monster önermedim ve yüzde 50 ihtimalle paranız çöpe gidecek.

GTA960M mi? Kaç yıl öncenin laptopundan bahsediyorsunuz, hiçbir zaman Casper ve Monster önermedim ve yüzde 50 ihtimalle paranız çöpe gidecek.

Yanılmıyorsam 2016 yılında almıştım. Kasa tamamen metaldi ve hiç ısınmıyordu. Hatta sonra gidip daha iyisini alacağım demiştim ama vatandakiler beni masaüstü almaya ikna etmişti. 1080 Ti'lı sistem almıştım.

Yanılmıyorsam 2016 yılında almıştım. Kasa tamamen metaldi ve hiç ısınmıyordu. Hatta sonra gidip daha iyisini alacağım demiştim ama vatandakiler beni masaüstü almaya ikna etmişti. 1080 Ti'lı sistem almıştım.
Metal kasa olması sağlam olması anlamına gelmiyor yalnız, şuan ki Casper'in metal kasası, HP Victus 16 nın plastik kasasından daha kalitesiz.

Geri
Yukarı